hüseyin avni mutlu

istanbul valisi. bu gece yarısı 00:38 de okulların tatil olduğunu bildirmiştir. sabah bir sürü öğrenci servislerle okuluna gitmeye çalışıyordu. neden? çünkü gecenin 1 rinde okulları tatil edersen ne servis şöförü ne öğrenci ne de veli bundan haberdar olur ! buna karar vermek için neden o saat beklenir anlamlandıramıyorum.
"tıbbi müdahale adı altında yaralılara yardım ediyorlar" demişti doktorlar için ve sonra da o doktorlar gözaltına alındı. şimdi de "gezi parkı halka açıldı ama kimsenin girmesine izin verilmiyor" şeklinde açıklama geldi. bakalım daha neler göreceğiz.
yalan, dolan, trip atmalar falan ama buna da şükür. eğer eski valimiz muammer güler olsaydı son günlerde yaşanan olayların açıklamalarını dinlerken neler gelirdi başımıza düşünemiyorum. tehlikenin eşiğinden döndük
(bkz: etkisiz eleman)

emirler başka yerden gelir, o yalnız kıvırma bölümünde sahneye çıkar.
son 15-20 gündür uykusuz gecelerinden ve yoğun çalışma temposundan dolayı seksi yaşayamayan kişidir. ama mutludur.
çoluğun çocuğun, espri zengini gençlerin, zeka küpü adamların diline düşüp maymun olmuş ziyan kişilik.

geceleri görev yaptığı şehirlerde tebdili kıyafet dolaşıp yoksullara yardım ettiğini bir çok farklı kaynaktan duyduğum devlet görevlisidir.
darbe girişiminden gözaltına alınmış eski istanbul valisi. gezi dönemi attığı tweetlerden birinde göstericileri polise emanet etmişti; keser döndü sanırım zalimlik yakışı kalmaz bizde sizi polise emanet ediyoruz.*

http://onedio.com/haber/gozaltina-alinan...
en son eli kelepçeli ağlamalık halini görmüştüm. nerden nereye. hey gidi hey.