iki defa oy kullanırken suçüstü yakalanan imam

hdp'li sandık görevlisinin fark etmesi üzerine ortaya çıkarılan ve frankfurt'ta diyanete bağlı bir camide imamlık yapan hasan tüfek adlı zat. oylar malum partiye tabi.

bu cingöz arkadaş yaptığının hem suç hem de dinen caiz olmaması gibi yaptırımları hadi unutmuş tamam da, görevinden de mi utanmamış. tanımı; "dini koordine ederek vatandaşlar arasında köprü vazifesi olmak" şeklinde yapılan imamlıkta sonunda kukla haline getirildi.

tabi bu sonda fark edilen bir vaka, gözden kaçan sahte oyların durumunu düşünün bir de.
yahu nema problema!
ne demiş atalarımız? allah iman versin, gerisi mühim değil!
demokrasiye ihanet etmek, fazla oy atarak kul hakkı yemek, sahte pusula kullanmak, sandık sonuçlarıyla oynamak,...vb. falan günah değil ki bunlar. var mı bunları günah olarak ilan edip halkına demokratik ahlakı, demokratik sistemin sürekliliğinin önemini ve demokratik vicdanı öğreten bir islami gelenek, bir imam veya bir müftü?
yok...bu iğrenç yaratıklar kendi pisliğinde boğulsa bile yarabbi şükür diyebilecek bir zihniyetin kanserli hücreleri.

yürekleri olsaydı ve gerçekten mert insan olsaydı bunlar, tüm il başkanları ve seçim ekibi üyeleri çıkıp toplu yemin edip söz vererek, "haram oyda gözümüz yok, hiçbir seçimde hile yapmadık ve yapmayacağız" diye beyanda bulunurdu...ama neredeee....

(bkz: ak cehennem)
(bkz: ileri demokrasi)
(bkz: faşizm)
(bkz: akp)
(bkz: türkiye)
(bkz: diyanet işleri başkanlığı) tüm kadrosuyla harıl harıl akp için seferber olmuş durumda. şaşıracak bir durum yok. oy çalmayı sizden öğrenecek değiller.