ikizler geyi gözünden diğer burçlar

ikizler geyi isterse alır hatta bunun için savaşmasına ve mücadeleye girmesine dahi gerek yoktur, istemezse ya da tek bir kusurlu harekette çöpe atar, ilgilenmiyorsa yanına bile yaklaşmaz; karşışında kim olursa olsun yaşamı bu üçlü seçimlik döngü arasında gider gelir. mesela seni istiyorum abi ben, direkt alırım konu kapanmıştır.
biraz ciddili tespit yapalım.

fiziksel çekiciliği ve pratik zekayı simgeleyen ikizler, kendinde olanı başka burçlarda aramaz, bu nedenle ortak nokta bulmaktan çok farklılık arama peşindedir. tüm çekiciliğini gözlerinden ve zekasından yayan akreplerle iyi bir sevgili olsa da arkadaşlıkları askıda yer yer sallantıdadır.

balık: ikizler, balıkla genelde iyi bir dost sırdaş olabilir, parayı iti tutan balıklar bu anlamda savurgan olan ikizlere yol gösterici olabilir.

ikizler: iki ikizlerin uyumu 3. dünya savaşı türünden bir tutku yaratabilir ancak bu finalde sonu olmayan bir birliktelik olarak noktalanacaktır.

aslan ve koç: ikizlerin sosyal yanına hayran olan bu iki burç ikizlerle duygusal düzlemde çok az kesişir ancak hayattan istedikleri farklı olduğundan aşırı uyum halinde güzel bir birliktelik kaçınılmazdır.

başak: ikizleri sosyal ya da hissi açıdan tatmin etmesi zor olan başaklar; ikizlerle güzel bir mesai arkadaşı olabilir. ancak çok konuşmamak ve her şeyi irdelememek kaydıyla.

terazi: olağan ve sakin yapısı ile ikizlere en çok hitap eden denge arakadaşıdır arada aşk varsa kesinlikle ilerler ve mutlu olmaları mümkündür.

kova ve yengeç: ikizler grubunun genelde gözlemlediği fazla yanaşmadığı iki burçtur. hayattan beklentileri ne olursa olsun kova ya da yengeç'in ikizlerle ilişkisi tanımsız bir seyirde ilerler. içsel dünyası çok güçlü olan bu iki burç ikizlerin çoğu zaman moral kaynağı olur.

oğlak: ikizlerin gerçek anlamda en çok takdir burçlardan biridir, üstelik ikizler iltifat etmeyi kendine yük saymasına rağmen. ikisi iyi bir sosyal partner olabilir. plan ustası olan oğlaklar ikizlerden her zaman takdir toplar.

yay: ikizlerin yakın mesafesinde bulunmasının sorun teşkil etmediği burçlardan biridir. idrak gücü fazla olan yaylar ikizlerin ilgi alanına giren konularda danışmanı olabilir.

boğa: güçlü sabırlı ve güzel planlama yeteneği olan boğalarla ikizler duygusal bakımdan fazlaca anlaşamasa da bu iki burç arasında çok fazla platonik aşk yaşanır.