ilk görüşme sonrası atılan ilk mesaj

ilişkinin, başlaması - durması ya da bitmesi gibi, kaderini belirleyen mesajdır.

hayal edildiği gibiyse, her şey yolundaysa mesajı bekleme - yazma anına mide kelebekleri denen kasılmalar eşlik edecektir.

benim okuduğum ilk mesaj ; " tekrar utanalım mı?" olmuştu *
olumlu;
çok eğlendim, teşekkürler bu gece için. :) ;)
napıyorsun? ben eve geldim şimdi.

nötr;
tanıştığımıza sevindim, bir ara tekrar görüşürüz. :)

olumsuz;
canım iyisin hoşsun da uymadı bye.
seni tanımak güzeldi kib.
ne mesaj atacam ya masaj üstüne kese atarım. *
çok enteresandır ki çok beğenmişsem ve yanından mutlu ayrılmışsam olumsuz şeyler yazarım. maksadım sinirlerini sınamaktır. piçlik yapmak onu sinir etmek hoşuma gider.

yanından mutsuz ayrılmışsam ve bir daha görüşmeyeceksem ona güzel şeyler yazarım. beni iyi hatırlaması için.
benimki bana alışamıyorum ev sessiz şarkısını yollamıştı. gıdısını yediğim.
bulusma olumsuz gecmisse de 1 kere de olsa mesaj atarim kendini kotu hissetmesin diye.sonra mesaj atmam onun da mesaj atmayacagini umarak iletisimin kopmasini beklerim.
ben her anlamda tuhaf bir insanım. birine çok ilgiliysem asla mesaj atmıyor ve mesaja cevap veremiyorum. böyle biriyim swh. biriyle pat diye görüşmem için önce bir hoşlanmam lazım. yüz yüze de hoşlandıysam ilgimi kesmiş oluyorum. yok hoşlanmamışsam mesajlaşır kısa kısa uzaklaşırım. hahaha valla ben neden böyleyim bilmiyorum.
şöyle garip bir durum yaşamıştım.
xy33 : slm.nasılsın?
ben :iyiyim.sen nasılsın
xy33 : cevap yok
- aradan zaman geçer
xy33:slm.nasılsın
ben:iyi.sen?
xy33:hiç sorma canım çok sıkkın.
ben:ne oldu hayırdır?
xy33:cevap yok.
- aradan yine zaman geçer
xy33:slm.nasılsın?
ben:iyi:sen?
xy33:bende iyiyim.bir ara buluşalım bence?
ben:olur.bende isterim.ne zaman uygun sana?
xy33:cevap yok.

millet iyi eğleniyor valla.ilişki trollüğü çok revaçta bu aralar.amaç sanırım karşıdakini sinir edip bunu kişisel tatmin amaçlı kullanmak.uyanık olup böyle oltalara yem olmamak gerek.
sevişmeden sonra "bunu bir daha yapalım en kısa zamanda, çok zevk aldım, harikaydı, müthişti bla bla..." demiş hatta ayrılacağım zamanda en az 2-3 dakika boyunca sarılıp, bırakmak istememişti. 2 gün sonra ben yazdım; öyle havadan sudan sohbet, sonraki gün o yazdı sohbet yine tıkandı, sonra ben yazdım ama bu sefer cevapları kaçamaklı, en son yazdığımda her mesaja 3-4 saat sonra cevap vermeye başlamış en son mesajı görüldü bile yapmamıştı. bu kadar memnun olup da sonra siklememesi şey sanki biraz şey ne bileyim... o tarihten sonra(yaklaşık iki hafta önce) insan davranışları üzerine sorgulamalar yapmayı da bırakma kararı aldım.
ilk kez bakireliğimi verdikten sonra, kolime atmaktan -daha sonra- utanç duyduğum mesajlar silsilesi, 18 yaşımdayım adam beni sikmiş, sonra bende bir korku bir korku, pişmanlık üstüne pişmanlık, adama mesaj üstüne mesaj atıyorum:

"nolur bir daha yalvarsam da yakarsam da azgınlıktan ölsem de bana mesaj atma" ve türevleri.

sonra baktım adam hakkaten mesaj atmıyor, bu defa da sinir oldum, "niye atmıyorsun" diye, adam da "salak ne istediğine karar ver önce" dedi.

çok azdım, gittim, adamın evini basıp, bir daha siktirttim. *