istanbul dışından gelip kalacak yer bulamayıp aynı gün geri giden insan

anlam veremem hiç bir zaman ne işi vardır ne zorunluluğu istanbula gelmek için <br> <br>tek amacı kolidir arkadaşın <br> <br>ee tamam normal buraya kadar ama <br> <br>be arkadaş geleceksin madem birini ayarla işini garantiye al <br> <br>yok illa atraksiyon yapacak sarılacak telefon defterine arayacak bir bir netten tanıştığı isimleri onlardan bi cevap alamayınca <br> <br>istikameti tekyöne doğru çevirecek ama orda da lubunyadan başka birisi olmayınca <br> <br>doğruuuuu aynı gün otobüsle hüzünlü bir şekilde geri dönecek <br> <br>giderkende adamın amına koyan şarkılar ı dinleyecek ve daha da üzülecek
otel parası olmayan insandır. hayal kırıklığı yaşamış olması muhtemeldir ama olsun şansını denemiştir ve "bir dahaki sefere artık" deyip gitmiştir.
kötü niyetli biri ise " senin yatacak yerin yok. sie " denilesidir.
vurmayın ağalar beyler..
bursa'nın en güzel yanının istanbul'a bir deniz otobüsü mesafesinde olması ve günübirlik kaçamaklar için ideal mesafede olmasında ötürü gelip keyfini çıkartıp, "yha geç oldu bursaya döneyim evimde uyurum" fikri ile akşamında başkasının * evinde geçirmeden rahat rahat vakit geçirebileceğini unutmayalım..

*
*
maceracı ve şanssız bir arkadaştır. büyük ihtimalle yakışıklı da değildir. maceracı olmak için ya zengin ya yakışıklı ya da şanslı olmak gerektiğini de henüz idrak edememiştir.