istanbul dışından gelip kalacak yer bulamayıp aynı gün geri giden insan

anlam veremem hiç bir zaman ne işi vardır ne zorunluluğu istanbula gelmek için <br> <br>tek amacı kolidir arkadaşın <br> <br>ee tamam normal buraya kadar ama <br> <br>be arkadaş geleceksin madem birini ayarla işini garantiye al <br> <br>yok illa atraksiyon yapacak sarılacak telefon defterine arayacak bir bir netten tanıştığı isimleri onlardan bi cevap alamayınca <br> <br>istikameti tekyöne doğru çevirecek ama orda da lubunyadan başka birisi olmayınca <br> <br>doğruuuuu aynı gün otobüsle hüzünlü bir şekilde geri dönecek <br> <br>giderkende adamın amına koyan şarkılar ı dinleyecek ve daha da üzülecek
otel parası olmayan insandır. hayal kırıklığı yaşamış olması muhtemeldir ama olsun şansını denemiştir ve "bir dahaki sefere artık" deyip gitmiştir.
kötü niyetli biri ise " senin yatacak yerin yok. sie " denilesidir.
maceracı ve şanssız bir arkadaştır. büyük ihtimalle yakışıklı da değildir. maceracı olmak için ya zengin ya yakışıklı ya da şanslı olmak gerektiğini de henüz idrak edememiştir.
kötü yola düşmemiştir.
yalnız olması normaldir ,ama parası yoksa niye gel git yapıyor dedirtendir.
her insan yalnızdır eğer sizden bir çıkarları yoksa genel olarak yardım etmeyebilirler. parası yoksa kalacak yer bulamamasını yadırgamıyorum o yüzden.
bazen yapıyorum çünkü istanbul’da kalınca çok para harcıyorum.

açıkçası bazen de kalasınız gelmiyor, şehir çok kalabalık çünkü. arap ya da inşaat görmeyi sevmeyenlerdenseniz, uçağa atlayıp geri geliyorsunuz evinize.
çünkü (bkz: evim evim güzel evim)
sanırım yaşlandım.
nasıl bir kafa yaşadığını anlayamadığım insan. o ne saçma eylemler silsilesi öyle. kalacak yeri yoksa ne halt yemeye geliyor, istanbul burası, anadolu'nun ufak bir şehri değil.