it gay

efendim bir de ortalarda it gay olduğunu zannederek gezen yazarlarımız vardır. psk olsun medyum olsun. lakin takip edebildiğim kadarıyla sözlüğün it gayi hestiadır.

herkes ondan bahseder, herkes onu hayal eder.

bana gelince,

i am not the boy next door
you can have your dreams
but you can't have me...
herkes merak ediyor ama max blum olduğu herkes taafından konuşuluyor.
eski çamlar bardak oldumuştur sevgili gönül dostları. it gay dediğin, herkesin konuştuğu, ne yapacağını merak ettiği, giydiği yediği söylediği olay olan gayyse ne üçüncü sınıf bar kadını psk, ne genç sevgilisiyle yuva kurup çora çocuğa karışmış hestia, ne de modern bir meri antonet olan, modaya, görgüye, eğlenceye yön veren ben max blum bu ünvan için artık yeterince genç ve popülerizdir.

sözlüğün yeni it gayi ise muhakkak mahallenin bakkalının kocasıdır. bu durum beni ne kadar üzse ve kendisini seri şekilde eksilesem de durum böyledir.

lakin planlarım var. sözlüğün en saygın divası kadim dostum naringergedanı ziyaret edip bu konuda adıımlar atmaya başlamam an meselesi...
it gay max blumdur max blum kalacak şeklinde bir kampanya ya başlamış bulunmaktayız. kampanya kapsamında sevgili max blum tekyönde girişte soldan üçüncü loca da oturacak ve saygısını hürmetini sunmak isteyenlere eline dil değdirilmesine izin verecektir. tarih ve saat kendisince tarafıma bildirilip ardından bu merakla beklenen etkiliği düznelemem için bana da el everecektir.