kadınların küfürlü konuşması

ne bileyim tuhaftır.

tamam erkekler küfürlü konuşsun demiyoruz da sanki kadınlarda bir tık daha mı kötü duruyor nedir, bilemediğim mevzu.
küfürlü konuşan kadın : bakın böyle şeyleri aştım , erkeklerin aradığı tipte biriyim , maç bile izlerim

edit : '' ablanax '' isimli kullanıcıdan şu yanıt gelmiş

'' ablacim bu nasil bir ithamdir kendine gel ''

cevap verme usulünün nasıl olduğunu bilmediğim için edit atıyorum.

küfür eden kadın , her ettiği küfürde biraz daha ego kasar ve tüm bunları bi lütüf+farklılık olarak görür.bende onları kendi gözlerimde itici görüyorum.biraz daha kendime gelmem, istersen +1 yap.ama bunu yab
kanaatimce kadinlarda bir tik daha kotu durur. iticidir. ama kufur de samimi gorunmeyi artiriyorsa..? bilemedim bak simdi -_-
kadinlar kufur edebilir. kadinlarin kufur etmesi, kendilerini bir obje olarak erkeklere sunmasi anlamina gelmez. erkekler kufreden kadin pesindedir gibi bir arguman hem genelleyici hem de seksist olur. ayrica escinsel bir erkek olarak ben bu sacma argumanin neresindeyim? neyse, kufreden kadin bunu lutuf gorur ve aranilan kisi olacagini dusunur demek de seksist, saygisiz ve asilsiz bir ithamdir.

insanlar sinirlenir, bir seyler yolunda gitmeyebilir ve kufredebilirler. kadinlar obje degildirler. sinirlenir, bir seyler yolunda gitmeyebilir ve kufredebilirler. burada kufur etmeyi ovdugumu dusunen birisi olursa ikinci kez okusun lutfen yazdiklarimi.
küfredebilmek herhangi bir cinsiyete mahsus olmadığından sıradan ve doğaldır. ancak yersiz, sebepsiz, ağız alışkanlığı halinde argo konuşan küfürbaz bir kadın ya da erkek ya da her ne ise beni rahatsız eder. bağırarak konuşmak gibi. buna neden maruz kaldığımı sorgularım, küfrün bana yöneltilmiş olması gerekmiyor.
itici bir durum. aslında kimse küfür etmese daha iyi olur.