kafa tokuşturmak

öpüşmeyi tercih etmediği için yaptığını ifade eden erkeklerin el sıkmakla yetinmeleri gereken itici selamlama şekli. öpüşmek bazen fazla samimiyet göstergesi olabilir ama kafa tokuşturmak haddinden fazla samimiyetsiz bir tutum. ve sosyal hayatta asla yeri olmayan bir tür.
eskiden yoktu bu tür bi selam. son zamanlarda türedi. benle kafa tokuşturmak göt ister.
selamlaşırken kafa tokuşturacak adam daha önceden belli ediyor kendini, böyle boynuzları olan öküz gibi yaklaşıyor insana, anlıyorsunuz ki kafa atacak.

(bkz: yakın olmak için uzak dur benden)
ilk başlarda milliyetçi selamlaması olarak anılsa da, şimdilerde herkesin yaptığı bir eylemdir.*
kücücük bebeler yapınca bir ah çekiyorum,moda herhal
oysa tokuşturulacak başka kafalar da var,ki tercihim olur. *
göt tokuşturmaktan iyi mi değil mi karar veremediğim tokuşma.
2003 sonrası müslüman olduğunu hatırlayan grubun gerçekleştirdiği aşırı itici ve homofobik davranışı, erkek erkeği öpermi lan demenin eyleme dökülmüş hali...
''ıyy!'' dediğim durumdur. kafa tokuşturmak nedir; sarılmak varken?
seks öncesi dokunmalarla zevk suyu akmış iki yarak kafasının yapışkan teması.
yatakta yapmaktan kendimi alamadığım üç beş şeyden biri.
sınırım da yok, o da ayrı harbiden.
mücadelesini verdiğim arada yeter pes ediyorum deyip kendimi salabildiğim benim gibi gözlük kullanan birine yapıldığında içinden ve bazen dışından saydırdığı heteroseksüel özgüven patlaması hareketi .
muhafazakar ve milliyetçi erkekler arasındaki selamlaşma şekli olarak bilinir. iki gruba da dahil olmadığım halde bunu ben de yapıyorum. kafa tokuşturmasam bile en azında dudaklarımı başka birinin yanağına değdirmiyorum. öyle garip bir insan evladıyım ben de.
yanlış numara ararda kapatırken görüşürüz dersin ya, o his ne zaman biri benle kafa tokuştursa tekrar cereyan ediyor. tiksiniyorum iğreniyorum yapmayın be!
ben direk french kissi veriyorum bunun yerine. gereksiz ve itici