kırıkkale de gay olmak

ilk olarak kaosgl tarafından yayınlanan ancak malum sözlük ve sosyal sitelere düştükten sonra homofobiklerin saldırısı sonucu kaldırılan video.gay kardeşimin cesaretine hayran kaldım
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/103648/kirikkalede-escinsel-olmanin-zorluklari
büyük cesaret. fakat video'daki arkadaş kırıkkale'de gay olmak nasıldır pek anlatamamış. konunun hakkını vermesini beklerdim. madem bir video çekiyorsun, ne bileyim bir konuşma hazırla bari. örnekler ver. beklentim yüksekti, ne bileyim.

"berbat, berbat, berbat"

evet, öyle.
little britain'dan daffyd thomas skecini hatırlatan videodur.

(bkz: the only gay in this village)
kırıkkale, kırşehir, yozgat, niğde, aksaray, nevşehir, iç anadolu'nun küçük basık şehirleri insanlarının halaaaa çoğu insanın yontulmadığı bir şehirdir. malesef ben de şimdilik kırşehir'deyim aynı sıkıntıları ben de çekiyorum;acı bir durum.
linkin altındaki "ben kızların bile erkekleri nasıl isteyebildiğini anlamazken bir erkeğin erkeği istemesine hayret ediyorum.kız kızı istediğinde normal geliyo sonuçta güzel yaratıklar" yorumunu yapan kişi, bu yorumu beğenen 38 kişi ve bu kafadaki tüm diğer insanlarla aynı ülkede yaşamaktan ne kadar nefret ettiğimi bir kez daha hatırlatan video. umarım bu cesur arkadaşımızın başına bir şey gelmez orada.
kırıkkale'de eşcinsel olmanın zorlukları diye bi videoya tıklıyorsun, baya iyi bir konuşma filan bekliyorsun ama izleyince ne amaçla çekilmiş bi video onu da anlamıyorsun. ayrıca türkiye'de çok az da olsa büyükşehirler hariç başka nerede eşcinsel olmak kolay o da ayrı bi' konu bu işin kırıkkalesi, kırklarelisi filan yok. konuşan kişi de gay kezban tipli(eksi oya kendimi hazırladım çünkü geyim ve bi geyi eleştirdim). ve son olarak ben bu videoyu kaos gl paylaştığında izledim kaos gl neden böyle bir video paylaşır onu da anlamadım. en son twittera derneğimize prezervatif gelmiştir gibi bir şey yazdıktan sonra bunu paylaşması kötü oldu. kaos gl'ye eksi oy.
akıllara şu karikatürü getirmiştir.tabi yaşanılan şeyleride tahmin etmek zor değil
edit: http://www.itusozluk.com/gorseller/afyon...
canını yerdiğim bir geyfendinin haykırışı. çok samimi ve içten. ama madem video çekip kırıkkalelileri ifşa edeceksin bir metin hazırlaman daha güzel olurdu ama madem sen "berbat, berbat, berbat" dedin, ben de sana oyumu veriyorum. bizimlasın.*
onemli olan gay olmak bence sehir degil kisilik onemli dostum
gay değil ki bu bildiğin kırık :)