kırmızı elma sözlük

aynı nickle dün itibariyle gittim üye oldum. ne yaptığımın ve ne yazdığımın farkında değilim. yani diğer sözlükte. konu başlığı açamıyorum, konulara yorum yapıyorsam da şu an için sanırım görülmüyorum. ilmuhaber ve kan tahlili isterler mi diye endişe içerisindeyim. neyse zaten olayım bana da birileri ampa desindi; ampa dedikleri an huzura ereceğim. ayrıca neden bir sözlüğün iki ismi olur anlamış değilim. anlaşılan domain name kısmında sıkıntı çekilmiş.
erkek sözlüğüne dönmüştür. o denli sıkıntılı. baktım sürekli çıplak erkek fotoğrafları filan paylaşılıyor. sanırım insanlar çıplak erkek görmek istese başka sitelere girer değil mi?. sonra da 'heteroseksüeller bizi dışlıyor yea' diye ağlar bu tipler.. önce edebinizle entry girmeyi deneyin, derim. bilgi içerikli hiçbir yazı göremediğim sözlük. kankacılık boyutunca 3-5 erkek muhabbeti dönüyor. oradaki kızlara üzülüyorum. onların yanında bu denli muhabbetlere nasıl tahammül ettikleri merak konusu.
yaa erkek sözlüğü falan demişler ama ben az önce baktım bildiğin lezbiyen kadın sözlüğü. bir iki gay var anladığım kadarıyla. aslında ayı sözlükün kızlısı gibi. hoş yer gibi geldi.
  • /
  • 4