kırmızı elma sözlük

edepsiz kadın sözlüğü olarak ortaya çıkmış, son dönemde kadınların yanı sıra lgbti bireylere de yer açan bir sözlük olarak interaktif sözlükler arasında yerini almıştır. kuralsız sözlüklerden biridir. okuması keyiflidir.

http://www.kirmizielmasozluk.com/
an itibari ile kayıt olduğum sözlüktür .
(bkz: kızlaaar ben geldimmm )
bir keresinde üye olmuştum bu sözlüğe, ama aktif olmadığım için silmişler. bir daha üye olmadım ben de.
şiddetle tavsiye ettiğim sözlük.
kadın çoğunluğunu önemsiyorlar, kadınların yazması önemli. kadınların yazmaktan çekindiği bir dönem yaşıyoruz ve bu sözlük kadın katılımcılığını ayakta tutması adına önemli.
ayı sözlükle kanka modunu yaşayan edepsiz kadın sözlüğü. toplumda ötekileştirilmiş, ikincil birey olarak görülen herkese açıktır. son dönemde ayı sözlük ile arasında olan güzel etkileşimlerle şenlenmiş, güzelleşmiş ve bizlere bir kez daha toplumda ötekileştirilmiş bireylerin tek ses olmalarının ne kadar önemli olduğunu göstermiştir.

ayrıca desteğimizi göstermek adına ayı sözlük için yazılım sponsorluğu yapacağız. daha hızlı bir yazılım olacak.
yazarlık için kaydolmaya karar verdiğim sözlük...
dayanışmamız hayırlı ve uğurlu ola!

edit: kaydolmuş durumdayım. darısı yazarlığıma...
yazmaya karar verdikten sonra gelen bir mesaj ile yazılım konusunda destek vereceklerini öğrendim, oldukça mutlu oldum. gerçekten buna ihtiyacımız vardı. ayı sözlük v2 için kollar sıvanmış vaziyette.
ayı sözlük'çe tarafıma tanıtılan kadın sözlüğü. e biraz da edepsiz kadın sohbeti yapalım!
şu an radyo yayını yapılmakta. yayına katılmak isteyenler skype adreslerini özel mesaj aracılığıyla gönderebilir.

dinlemek için:
http://www.kirmizielmasozluk.com/radyo
hoş ve cana yakın sözlük.
ayrıca radyoları var muhabbet ediyorlar çok özendim lan.bizimde olsa ya!
alla alla sayfaya girdim okudum felan, bende ki etkisi kadinlarklubu.com ve inci sözlük karması izlenimi yarattı her nasılsa. homofobik olmayan yazarların olduğu sözlük amma velakin ataerkil dilin küfürleri gani gani, amanın küfürler havada uçuşuyor vesselam. severek açtım sonra ön yargım arttı lo. acaba despot muyum neyim anlamadım.

edit: efendi, usturuplu yazarlarımız da orada açılıp saçılmış maaşallah.
muhabbetine ve am içeren başlıklarında entry atmaya doyum olmayan bir sözlük. ortam çok iyi gelsenizee.
hmm tabisi canım dediğin gibidir garanti. valla gelenlerin hepsi bi mutlu bi gerçekçi zaten iki yüzlü insanların girmesi yasak...lol
kardeş sözlüğümüzü yürüyüş zirvemize davet etmeye gitmiştim ki baktım darbe falan olmuş galiba. yönetimin yetkileri alınmış, yönetimsiz sözlük olmuşlar. sol frame hep darbe ile alakalı başlıklarla kaplanmış. umarım bir sıkıntı yaşanmadan eski haline döner.
şu an tam anlamı ile bir kaos içerisinde olan ve foruma dönmüş sözlüğümsü.

yönetimin boşvermişliği ve geleni geçeni uçurması da cabası..

insan gerçekten üzülüyor.
yönetimden birisi kapatacağına dair bir entiri girmiş.eğer öyle olursa yazık olur.farklı ve muhalif kadın sesi azalacak.sıkıntıları nedir ama inşallah tez zaman da düzelir.kapanmasını temenni etmek emek ve kadın görünürlüğüne hakarettir.
sözlük kapanırsa tüm kadın yazarları buraya bekliyoruz. sonuçta kadın hakları ile lgbt hakları birbirinden güç alan şeyler. unutmayın bir gün kadınlarla gay erkekler dünyayı yönetecekler ve o zaman dünya daha güzel bir yer olacak.*

ayrıca bir boy abdesti alıp üye olacağım. kapatmasanız daha güzel olur.
  • /
  • 4