kız erkek aynı evde kalan öğrencilere valilik denetimi

bir nevi bekaret kemeri fonksiyonu ile yapılmasına karar verilen rte buyruğu.

kız ve erkek öğrencilerin aynı evde kalmasını müslüman aile yapısı ve muhafazakar türk ailesi için sakıncalı bulan recep tayyip erdoğan; valilere talimat vermiş. muhafazakar demokrasinin bunu gerektirdiğini söyleyen rte, demokrasi tanımı ile en azından ülkede demokrasi olmadığını kabul etmiş oluyor. şu halde aynı evde yaşayan kız erkekler ayrılacak, devlet yurdu ya da vakıf yurduna nakledilecek. adım adım medreseleşmeye giden üniversite ve bağlı yurtlarda bakalım daha ne gibi buyruklar işletilecek.
tutarsızlık örneği, herkes en az 3 çocuk yapsın diyor, sonra da yapma imkanlarını ortadan kaldırıyor * * *
yanıbaşında 2 eşli yardımcısı dururken milletin ahlakına kafayı takmış tayyip erdoğan beyanatı. muhafazakar kovboylara tavsiyem illa nikahsız beraberlik avına çıkacaklarsa kendi bölgelerine de bir baksalar iyi ederler. çok muhterem, çok namuslu diye örnek gösterdikleri başakşehir'de kim kimi sikiyor belli değil. bizim için önemli değil herkes kendi hayatını yaşasın istiyoruz ama imam nikahıyla herşey serbestse bilelim yani...

(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
muhafazakar demokrat yapımıza tersmiş. bu muhafazakar demokratlık mağduriyet çığırtkanlığı yaparken demokrat olmak, onun dışında her alanda muhafazakar olmak gibi bir şey sanırsam.
tabii hepimizin aklı fikri sekste olacak diye bir şey yok...

nasıl yok?! en basitinden, şu sözlükteki açılmış seks içerikli başlıkları düşünün. bundan şikayetçi olan kullanıcıları, buradan birisiyle beraber olma amaçlı birini daha açılımının ilk seferinde taşlamak için elinde malzemeleriyle bekleyen kullanıcıları düşünün. aslına bakarsanız, "bu" konularla alakası olmayan birisinin sadece başlıkları gösterdiğinizde "bu ayıları bıraksan hepsi birbirini dütecek" demesi şaşırtıcı olur mu? demem şu: kafamız gerçekten farklı şekilde mi çalışıyor? hepimizin kafasında cinselliğin sadece faaliyetler kısmına duyarlı kocaman bir alan var. aktif olarak muhabbete dalmasak da pasif olarak izlemekten kendimizi takip etmekten alamadığımız.

gelelim zurnanın zort ya da pırt ya da fırt dediği yere. şimdi bu yazdıklarımdan, gençlerin aklı fikri sekste, tabii ki birbirlerinden (evlenene kadar) ayrı tutulmalılar fikri çıkmasın. aksine. cinsellik anlamında o kadar çok baskı ve pompalama yaşıyor ve yaşatıyoruz ki (bekaret, skor, penis boyu, performans, çekicilik, flört, başlı başına kadın cinselliği, seks seks seks...) eninde sonunda patlıyoruz. kimi müslüman kardeşlerimizin bir kadının boynunu görmesiyle zıpkın hale gelmesinin nedeni "yapımızdaki" süper cinsellik gücü değil.

bu tür hem fikri hem de uygulaması abuk sabuk düzenlemeler oldukça, giderek düşen cinselliği yaşama yaşı, zorunlu erken evlilikler, tecavüzler sayısında ne yazık ki bir düşüş yaşanmayacak.

insan hakkında insanın yapısını yok sayan düzenlemeler yapmak; insanı insanlıktan çıkarıyor.
bu kız ve erkek öğrenci meselesi gene gündem saptırma amaçlı yapılmış bir açıklama gibi geliyor. kesin bir şeyler çeviriyorlar ve üzerini örtmek/dikkatleri başka yöne çekmek için gene seksli bir şeyi gündeme getirmek üzere zortlattılar, o gizledikleri her neyse işleri bittikten sonra yaa ben öyle demek istemedim diye açıklama yapacaklar. bakalım kokusu çıkar yakında... bekleyip görücez acaba cennet vatanın bu defa hangi kaleleri işgal edilmiş olacak...
bir sabah kalktığımda kapımda kırmızı bir işaret görmem olası demek oluyor bu o zaman
2 kadınla kalıyorum yaptırımını merak ettiğim durum .