kocaya kaçmak

bugün ciddi ciddi düşündüğüm eylem..

anam şöyle ki benim bir etkilendiğim birisi var.fakat o kişi beni normal insan olarak sever..tabi bu durumu çakınca ben, allahım bir değiştim,bir gudubetleştim adama hayatı zindan ediyorum adeta,ergen ergen gece gece aramalardan tutunda mesajla beddua etmeye kadar:”inşaaallah bu gece hiç uyuyamazsında yarın işe bok gibi gidersin” mesela.. halbuki adamın yaptığı bir şey yok anacım,ama işte bazen insan hasetliğinden saçmaladıkça saçmalıyor..insan yaptıklarından çok utanıyor gerçekten zaman zaman..

zırrr telefon sesi bu, aaa kim diye bakıyorum,aa bebeğim max blum:

psk2: alo maaaaaaax,ühühüühühühühühühühü
max blum:ay noluyor? kız havlıyon mu,ağlıyon mu anlamadım.
psk2:ühühühühühühühühühühühühühüh maaaax varya noldu biliyon mu ühühühühühüh
max blum:ay bayma içimi,noluyor?
psk2: anam ben neden kilolu değilim,allah beni kahretmesin,neden fitim,neden spor yapmayı bu kadar seviyom beağnn ühühühühühühühü. adam kilolu,doğal, iddiasız tipleri seviyor,ühühühühühü.
max blum:kız saf mısın,salak mısın,benim tanıdığım psk2 mücadelecidir, bu kadar erkenden pes edip,kaptırmaz kocayı..
psk2:aman kapmışlar zaten,anam adamla evlensem,o kadar çok kuma adayım var ki..hani o beğendiği şişko adamlar vardı ya,inşallaaah onlar da bir günde 35 kilo birden verirlerde,kalır ortalarda bu da..bearlardan nefret ediyorum..ühühühühühüh
max blum: kız nasıl olcek o,bu mümkün değil.sen en iyisi üst üste 10 kazak giy,şişman durursun ahahahahaha…üff ben seni ne için aramıştım,unuttum havlamalarından ürktüğümden..
psk2: ühühühühüh pisliksin ühühühühü,kapatıyom beeağğnn…

neyse tabi sabah saatleri,memuriyetin en sevdiğim yanı bu: çalışmak zorunda olmaman.beden olarak ordasın ama kafa olarak asla değilsin.durumdan faydalanıp, kulağıma da gizliden mp3 playerın tek kulaklığını yerleştirdim,ay bir de akşama erken çıkacak olmanın mutluluğu da var.”aman boşver be psk2, sen önüne bak” dedim,müzik falan güzel valla.. hay bir şarkı çıktı,kayıtlı listeden... üffff bu şarkıyı nasıl unuturum, halil sezai ' nin olsun şarkısını amatör kaydı ama seslendiren halil sezai değil, benim sevdiğim adamın sesinden..pek güzel çalmış..allam bir şarkıda yelkenlerim fora oluyor..ben bir içleniyorum,ağladım ağlıcam.. şarkının sözünde geçtiği gibi rüzgarla söz falan mı yollasam,içine de gözyaşı falan damlatırım.. işte mesela derim ki,sen bunu okurken ben çoktan ölmüş olacağım,cıks olmaz çok loser..şöyle mi desem ki, şu dünya da hep seni seveceğim,gözyaşlarımda şahidim olsun,ay bu da hayatta olmaz, çok sünepece.. zaten adam yeterince kaprislerimden sıkıldı,konuşmuyor bile benle haklı olarak.. dur dedim en iyisi “sana kaçıyorum”..aha oldu,valla oldu dedim..

uzun uzadıya düşündüm,işten istifa ederim, tüm eşyalarımı toplayıp,valizleri alıp elimde bir saksı çiçekle adamın kapısına kadar savrulurum.o sözü yollayacağım rüzgarın sayesinde ..derim ki mesela her şeyimi geride bıraktım,geldim senin için..vicdan yapar,alır beni içeri..aile evlilik dışı ilişkiye karşı çıktığı içinde işte göstermelik nikah yapar,"hayatını düzeltene kadar evli olalım ama formaliteden ancak free takılalım" der,bende sinsice "evet" der,kanının bana kaynamasını beklerim.. kayınvalidemle,kayınpederimle,kaynımla,görümcelerimle yaşarım o süre zarfında,ay hem severim ben büyük aileleri.o haftasonları çıksın barlarda,istediği sdamlarla düşüp kalksın,nikah bende nasıl olsa..”ho ho ho dönüp dolaşacağı yer,gerçek ailesi ibneler” derim onlara da.o süre zarfında bende.gerekiyorsa tesettüre de girerim sırf ailenin gözüne girmek için.. üff kevbear, medyum fettish, max blum ve onlar gibi arkadaşlarım duysa,ne kadar çok dalga geçer tesettüre girdiğimi..ay onlara söylemem bende,yuhuuu bunu da böylelikle çözümledim..

ben basbayağı adama kaçmanın hayalini kurup,ilerdeki hayatımın planını yaparken, aklıma unuttuğum en önemli detay geldi,”adam beni istemiyordu”..

anam bu hayalim ama şöyle bir tecrübe kazandırdı bana:kocaya kaçmak bile gerçekten çok zor bir şeymiş bunu anladım her ne kadar kendim kaçamasam da...kocaya kaçan tüm kızları yürekten tebrik ediyorum…

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
yüzüne bakılmayacak derecede gider dışı olan, hem çirkin hem de iki cilve yapmaktan aciz, ''ne mühendisler, ne doktorlar'' hikayesinde yardımcı erkek oyuncu ödüllerini bile toplayamayacak derecede farkedilme yoksunu olan, elinden evinde dizini kırıp çeyiz düzmekten ve duvarını ünlü oyuncuların posterleriyle süslemekten başka iş gelmeyen her gayin hazin sonu. yok romeosuydu, yok beyaz atlı prensiydi, yok zengin kocasıydı derken evde kalma sinyalleri veren (sorsan zirvelerdeki kraliçedir, seçilmez seçer ama) sevgili gaylerin çürüyüp gitmeden önce şatafatı elinin tersiyle itip seçtiği zorunlu kaderi. kıyamam.

(bkz: ben seçilmem seçerim)