kutu kutu mutluluk

bir yardım kampanyası.

şöyle ki; seyhan arman'dan aşağıdaki mesajı aldım. salı günü alışverişe çıkacak. ben bir çocuk için kutu hazırlatacağım. katılmak isteyen olursa pazartesi akşam 22:00'ye kadar bana ulaşabilirsiniz. sizin için de 50 tl'lik kutu hazırlatabilirim.

--------

arkadaşlar 23 nisan dolayısı ile yedikule leo klübü tarafından diyarbakır'da bir okuldaki tüm çocuklara 1 er koli yapılıyor. toplam 148 çocuk 148 koli hazırlanacak. şu anda 95 koli kalmış. ben 2 tanesini kendi adıma yapacağım. eğer sizde isterseniz ayrıntılar aşağıdaki gibi. bana ya da direk perpa 118 e lions merkezine kolilerinizi gönderebilirsiniz.

not: pazartesi-salı alışveriş yapıp perpaya göndereceğim. sizin için de yapabilirim.


ayrıntılar: kutulara kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar, kıyafet ve aksesuarlar (atkı, bere, eldiven, toka vb) kuru gıda (bisküvi, şeker vb) koyabilirsiniz.
göndereceğimiz kutular 30×30×20 cm boyutlarında olacağından içine bir çocuğu gülümseteceğini düşündüğün her şeyi koyabilirsin. dikkat etmen gereken en önemli nokta kutular arasında büyük farklılıklar olmasın diye kutu maliyetinin 50 lirayı geçmemesi.

facebook paylaşımı: http://www.facebook.com/seyhanarman/post...

------
öğrenci olmasam destekleyeceğim kampanya daha bir çok okulda kötü durumda eğitim gören çocukların o durumdan biraz olsun sıyrılabilmesini istiyorum, mümkün olduğunca yardımcı olunmalı