lezce.com

en bilinen lezbiyen arkadaşlık sitesi.
twitterda sadece 21 takipçisi olan site.
facebookta 89 üyesi var. tabiki erkekleri almıyorlar, seks objesi oldukları için doğal. kapalı bir grup.
http://www.facebook.com/lezcecom adresinde de 110 beğeni mevcut. neden bu kadar az. neredeler bu lezbiyen arkadaşlar?
lezce.com un toplam üye sayısı an itibariyle 6941..belliki orada takılıyorlar. duvar ve ilan sayfaları da bulunan sitede ayı sözlük reklamları yapmaya çalışıyorum ki sözlüğümüzdeki lezbiyen yazar sayısı çoğalsın.
kamera testini geçmeniz şarttır. haklılar aslında, söylenenlere göre bir hayli fazla sayıda erkek bu siteye girme çabasındaymış.
facebooktaki gruplarında ayı sözlük entryleri postlamak suretiyle destek vereceğini söyleyen ama hiç desteğini görmediğimiz site.

(bkz: tırt çıkmak)
zamanında üye olduğum, fakat bazı üyelerin beni sağlam taciz etmesi sonucu terk ettiğim sitedir. belki bir şans daha verebilirim.

edit: an itibariyle tekrar kayıt yaptırdım, hadi bakalııııım.
günlerce online admin peşinde koştuktan sonra bugün yine kabul edildim siteye. bir site hiç mi değişmez! ayrıca yine istanbul değil de adana'da yaşadığım için kendi hayatımdan nefret etmeye başladım, bir şehirdeki insanlar bu kadar mı güzel ve çekici olur ya! ya sabır...

sitenin keskin "butch/femme" ilişki sınırları beni rahatsız ediyor açıkçası, ben çünkü ikisi olarak da görmüyorum kendimi, arada bir yerdeyim işte. geçen sefer de, bu sefer de aynı şeyi sordular mesela "butch musun femme mi?". sevmiyorum.
eğer uslu bir çocuk olursanız, gözlerinizi dört açarsanız iyi arkadaşlıklar edinebileceğiniz kadın arkadaşlık sitesi. ha aşk da kapınızı çalabilir o ayrı. kendi içerisinde homofobiyi barındırdığı da aşikar.
sitede görülen istanbul ikametgahlı güzel ve çekici kadınların en az %50 si erkektir..diğer %50 nin büyük bir kısmı da o resimlerde görünenden ya 20 kilo fazladır ya 20 yaş yaşlanmıştır. demem o ki lezceden çok ekmek yiyen arkadaşım var da hiç bana göre değil.
çakal gibiler yahu hemen yazılıyorlar. bir kez daha deneyim dedim ama hiç değişmemiş cidden. yalnız çok taş hatunlar da var yalan değil.
kimsenin bana mesaj yollamadığı ve yolladığım mesajlara cevap vermediği sitedir.
(bkz: bear lezbiyen yalnızlığı)
(bkz: ama ben göbeğimi seviyorum)
ayı sözlük tanıtım çalışmaları nın burada da yapılmasını dilediğim lezbiyen portalı. *
eskiden üyeydim ancak ortamını fazla leş bulduğumdan dolayı üyeliği kapattığım lezbiyen arkadaşlık sitesi.
başlarda çoğunlukla online olduğum sonrasında başka siteler bularak uzaklaştığım site. gerçi hala umudum var.

ha bir de chat kısmına girdiğimde asla muhabbete iki dakikadan fazla tutunamadığım.
ülkemizde yaşanan heteroseksüel saçma ilişkilerin lezbiyen halini görebileceğiniz site. üç kere üye olup her seferinde birbirinden boş kadınlara denk gelip sorunun bende olduğuna inandığım yer. konseptten midir bilmem ama ne zaman online olsam bir rakı açasım, yanına da sofra kurasım geliyor. o kadar arabesk bir ortam yani.
bana dokunmayan yılan bin yaşasın
yeni katılanlar dışında herkesin artık birbirini tanımaya başladığı sitedir. ama olsun yine de lezbiyenler adına ilk ve tektir, candır. cananımı bulmamı sağlayan sitedir.

yalnız sitedekiler sevgili yapınca üyeliklerini kapattıklarıdan ve ayrılınca tekrar tekrar üyelik aldıklarından, adminlerine gına gelen sitedir. "yine mi sen" hissi uyanır, hatta çok sıkılırlarsa "senin sanki bir hesabın daha vardı" gibi sorular da sorabilirler. ama olsun onları da kabul edin sayın adminler.

not: biz cananımla üç yıldır tanıştığımız günden beri üyeliğimizi kapatmadık, kapatmayı da düşünmüyoruz. lezce.com daki haberler, forum kısımları güzeldir. konunun özeti; güven önemlidir.
bazı istatistik verilerine göre lezce.com adresi üzerinden ayı sözlüğe yoğun giriş olduğu görünmekte. yada bizim lezce.com başlığımızdan google aramaları sayesinde oraya bir geçiş söz konusu. acaba haber olarak bizden hiç bahsettiler mi? merak ettim doğrusu. bir irtibat bulsak da bizden bahsetmelerini sağlasak aslında. belki eksik kadın yazar popülasyonumuza bir destek vermiş olurlar.

haber sitesi dışarıdan okunabiliyor. bu güzel. http://www.lezce.com/lezbiyen-haber/
  • /
  • 2