lush

dükkanına her girdiğimde bana birçok yiyeceği hatırlatan, pasta, meyve vs. şeklinde sabunları, duş jelleri, parfümleri, vücut losyonları olan şirket.

benim gibi bir kişiyi dahi dükkana bir sabun için girdiğimde 125 lira harcatarak çıkartabilmişlerdir. özellikle de twilight vs. gibi banyo balistiklerine bayılabilirsiniz.

hepsi gey
dükkanına girdiğimde çıkmak istemediğim muhteşem kozmetik markasıdır. sloganı 'fresh handmade cosmetics'dir ki gerçekten de taze ve el yapımıdır. özellikle neredeyse tamamen doğal içeriklerden elde yapılmasıyla kalbimi çalmıştır. bir şampuanını kullanmıştım kii onun gibisini görmedim. * *
acilen türkiye'ye gelmeli. tarçınlı katı şampuanı çok güzel.
içeriğine bu kadar doğal ürünleri nasıl kattıklarını anlayamadığım bir firma. ürünlerin yapılışlarında bol bol muz katıyorlar, suda demlenmiş bitkiler falan katıyorlar. bilen bilir, normalde bu organik maddelerin korunması imkansızdır. ama lush firması, koruduğunu iddia ediyor. ürünlerinin çoğu self-preserving yani kendi kendini koruyan ürünlermiş. nasıl oluyorsa. bu arada diğer firmaların aksine, ürünlerine paraben koymaktan çekinmiyorlar. ayrıca burada çalışan "dan" adlı adam çok seksi.