maç izlerken straightler vs gayler

futbolcuların bacaklarına, şortlarının önüne ve arkasına bakar özellikle gaylar. önemli bir pozisyonda da hııı ne, ne ofsaytı falan diye yabancı kalır mesela maça.
gayler, straightler maçın heyecanıyla ne zaman bana sarılacak diye bekler durur. herkesin gol anlayışı farklı, bu da mı gol değil yoksa? belki de straighti sevindiren değil, onun gole sevinişinin getirdiği sarılışın yarattığı gol hepimiz için daha hayırlı olandır.
bence euro 2016 için geçerli olmayan karşılaştırmadır. ne gol var ne bulge..

bu başlığa world rugby cup 2019 izlerken bakalım kim nehiryeli'nin stereotipine giriyor kim girmiyor. *
gay: beyazlar hangisi oluyo şimdi ?
straight: real.
g: hmm ronaldo var di mi burda?
s: evet ama oynamıyo şuan, sakat.
g: hmm, real'in formaları beğendim.
s: evet evet güzel.
g: bu şimdi lig maçı mı yoksa daha genel bir şey mi?
.
.
.

bende diyaloglar genelde böyle gidiyor. sonunda sorularımdan sıkılan canım straight arkadaşlarım "senin uykun gelmedi mi," gibi sorularla beni odadan uzaklaştırmaya çalışıyorlar. bazıları da benim bu saçma sorularımı komik, eğlenceli buluyor ve ben sıkılasıya kadar her şeyi güzelce anlatıyor. (en sevdiğim straight erkek davranışlarından.d)
maçın bitimine kadar dayanamıyorum zaten. çok sıkıcı.
zamanında bir arkadaşımın da dediği gibi. iki tip insan vardır; futbol sevenler ve kısır sevenler. diğer kısır sevenleri yamacıma toplayıp mutfakta görev dağılımı yapmak yapabileceğimin en iyisidir o topluluk içinde.**
desteklediğim takımın maçını izliyorsam, direkt futbolcunun seksiliğine odaklanabilmem imkansız. hatta itiraf edeyim; sinir bozucu bi' durumda, alışkanlıktan istem dışı da yaşasam içimdeki kızgınlığı, seksist küfürler ederek savuşturduğum oluyor fakat bir serie a maçında işler değişir tabii...
futbol seven ve keyif almayı bilen her gay premier lig izlemeli. o adamlar ne öyle yahu vaaovv.
düzcinsel vizyonsuzluğuyla başakşehir izlemeyin.
futboldan hiç keyif almam, ama bazı futbolcular da iffff...