mars athletic club

kanyon'da, bebek'te, ankara'da, antalya'da ve maçka g-mall'ın içinde şubeleri bulunan türkiye'nin en iyi spor salonlarından birisi, fiyatları diğer salonlara göre çok yüksektir ancak verdiğiniz parayla gittiğiniz her yerde eğer şubesi varsa o şubesini kullanabilirsiniz, squash salonunda spor oynaması süperdir, duşları çok seksidir, sizi birçok dertten kurtarır, kapılar, dolapların kapakları vs. avuç içiyle açılır, çünkü spor salonlarında en çok kaybedilen şey giriş kartlarıymış. yanınızda havlu, şampuan vs. götürmeniz gerekmez, her seferinde sizin için hiç kullanılmamış bir havluları vardır duşlarda. vitamin barı, restoranı herşeyiyle biraz pahalı ama kusursuzdur. özellikle maçka'daki şubesinde cihangir ve çevresinin tüm geylerini görebilirsiniz.
g-mall'a ilk üyeliğimi 2012'de yaptığım ve pek gitmediğim, bu sefer hafiften dikiş tutturabilmeye başladığım istanbul'daki en iyi gymlerden biri. biri diyorum çünkü essporto vb gezdim hiçbiri mac kadar tatmin edici durmuyordu ama son zamanlarda popülerleşen jatomiciler de olduğu için kesin diyorum, şahsen gördüğüm forum istanbul jatomisi pek cazip gelmemişti.

ilk üyeliğim zamanımda mac, daha böyle sözümona kalabalıktan kaçan insan tayfası, özellikle orta ve ilk dereceli celebritylerin ve devamında iç çamaşırı mankeni gibi tiplerin cirit attığı bir spor salonuydu. o zaman daha elitist, hafiften bi üstten bakma durumu vardı. ki zaten mac'ın bu kadar ortaya çıkması-popülerliğinin sebebi de buydu, adamlar her anlamda işin en iyisiler. açıkcası yerinin kolaylığı ve imkanları sebebiyle, biraz da zaten fiyatlar benzerken daha da iyisine gitme adına üye oldum. hatta bu seksi insan popülasyonu beni motive eder de daha iyi kilo verir-fitleşirim dedim ama tabi öyle olmadı neyse. genel olarak her spor salonundaki gibi eğer fitness işlerine hakim değilseniz öyle ah canım yanlış kaldırıyorsunuz, size bi el atayım diyen trainerlar yok ne yazık kı, hemen olay ''özel ders''e dönüyor, pek hak vermesem de onlar da para kazanmak bu işte sonuçta. bu anlamda biraz da soğutan bir yerdi.

sonra bu sene, çok da uygun bir fiyat önüme gelince biraz da yeni kararlar almamla bir kez daha üye oldum, neredeyse olmuşum dedim. yine öyle süper bir yer değil, zaten aldığım duyumlara göre öyle hiçbir gym öyle kilolu ya da normal vücut tipindekiler için sıcak bir ortam değil zira ülkedeki 5 insandan 3ü six packli, öyle bi hale geldik neyse. gözüme çarpan ise, 2 senede mac'in bu elitist tavrını kaybetmesi, daha çok düşürmesi. 3 yıldır giden bir arkadaşım bunun mekanın el değiştirmesi ve devamı sebebiyle olduğunu söyledi eleştriler bir biçimde ancak açıkcası bence gayet iyi olmuş. şöyle ki : ben oraya geliyorum kendi sporumu yapayım, ayrıca çok kalabalık olmasın düzgün de bi yer olsun. hani zaten hayatta herkesin saçma sapan dertleri var ama bunun üzerine en azından kilo verme amaçlı spor-diyet yapan biriyseniz yanınızda 50+ üstü ama kafam kadar kolu olan dilf amcalar, göğüsler fora atletler ile gezen manken gibi arkadaşları görmek-hele de bunların kendini okşayan,sürekli aynaya bakan, bağıran versiyonları var ki... pek yardımcı olmuyor-du açıkcası, bunun bir nebze kırıldığını görmek sevindirdi, kilolu olarak bir tık daha içim rahat sporumu yapıyorum.

zira öyle abiler vardı ki hani zaten kalp krizi riski, bir de terli bilmemne siz hayal edin.- you can see but you cant touch hesabı-allah sahibine bağışlasın tabi. şu son zamanlarda kilolu insanlar, hele de inci kolyeli teyzeleri görünce seviniyorum. yine tabi o 10 insandan 8i fit vücutlu, seksi seksi tipler ama en azından o eski kasıntılık yok eskisi kadar gözlemlediğim.