mhp

8 Entry Daha
içinde, tek özelliği eli bıçaklı ağzı küfürlü bir grup ergenin reisi* olmaktan başka hiçbir işe yaramayan sefil insanları barındıran gençlik kollarının bağlı olduğu siyasi parti.
tek başlarına karşınıza çıkmaya cesaretleri olmayan adamlar bir araya gelirler ve okullarda caka satarken kendilerine ülkücü adını verirler. sen kimsin, dersiniz. içlerinde en bok püsür olanı çıkar ve sigara içmekten sararmış dişleriyle ben bu okulun reisiyim der. ulan sen kimsin dedim, bu dünyada üç beş itin reisi olmaktan başka hiçbir işe yaramaz mısın?! sonrası malum. zaten geliş amaçları kavga çıkarmaktı. kürt, entelektüel, kibar, renkli süveterler giyen mor kalem'i köşeye sıkıştırmak, üç kuruşluk akıllarıyla korkutmaya çalışırlar. karşılarına çetin ceviz çıkıncada bir kişiye dört kişi girmeye çalışırlar. kaç mor kalem kaç!

belki alt grubu, ülkücüler olmasa sempati besleyebilirdim ama ne zaman bir mhp'li ile tanışsam aklıma zorbalık geliyor. cahil, it kopuk geliyor.

tabii kimseyi tuttuğu siyasi partiye göre yargılamadım. bir kaç kötü anım var diye mhp'li insanları diğer partiye oy verenlerden daha hakir görmedim.

öyle işte.

efkarlandım lan.
19 Entry Daha