miacaba

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
klavyesi siyah. "tek dil, tek din, tek bayrak, tek vatan. hedef turan, rehber kuran. allah-u ekber, allah-u ekber, allah-u ekber." falan da dememiş yazar.

ne dediği gayet açık. anlamamakta ısrar edenlerin sorunu.
nickini her gördüğümde sri lankalı türkücü m.i.a.'yi hatırladığım yazar.
oldukça kibardı. siyasetinizi sikeyim size bir şey olmasın.
milliyetçileri kaldıramayan faşistlere dert olan yazardır. ben de milliyetçiyim. ne olacak?
herkesin kendisinde ne varsa ondan ikram ettiği yazar. güzel sözlere teşekkürler. seri eksi ibneliklerini kendileri itiraf edenlere de çukurlarında iyi debelenmeler.
arkadaşları için geri dönen yazar. bende artık kendisini takibe aldım. seri eksilenmediği halde oldukça atarlı. eksi almamak için belki de siyasi, politik konulara girmese daha iyi. he girmeye devam edecekse de eksilere alışacak. her gün seri eksi veren ibne başlığında endam eylemeyecek.
üniversite sınavına bir daha hazırlanacak olursam, türkçe dersi için başvuracağım yazar
resmen işte benim stilimde ki ayşegül doğan.bense kibar ve hanımefendi hallerimle karşısında sinirlerime hakim olamayıp elimdeki herşeyi atıp giden emelim.

(bkz: ay öldüresi var beni)
sözlükteki trolleri çok fazla dikkate alan yazar. bir de gerçekçi olsalar. hepsi low bait.

not: öğretmen olmak için herhangi bir çabaya gerek yok. sadece birkaç soru tarzı ezberliyorsun, ondan sonra gelsin devlet memurluğu. 3 ay da tatil, ooh. zaten öğrencileri siklemiyorsun, anlatıp anlatıp geçiyorsun, güzel de küfür yiyorsun. temiz.
troll gazına hemen gelen bir arkadaştı. hemen sinirlenip hakaretler küfürler edebiliyordu. cinsiyetlerden bağımsız olarak "adam"lık onda kaldı * ve artık sanırım hakaret edemeyecek, entrylerinin hepsini silmiş, sonra da uçup gitmiş.
sözlükteki troll turnusolu haline gelen yazar. nerede troll varsa bu yazara saldırıyor. lgbti sitesi diye trollere katlanıyorduk da, bir süre sonra sıkmaya başlıyor. böyle giderse ben de eskisi gibi girmeyeceğim galiba siteye.
(bkz: miacaba vs green apple)

gitmesine bu başlıkla vesile de olmuş olabilirim. çok kızdı sanırım. üzgünüm leyla!
bence bir süre sonra, siniri yatışınca geri gelecektir. sözlüğü seviyordu, kendini de iyi ifade ediyordu. burası zaten kendimizi ifade edebildiğimiz nadir yerlerden biri. devlet meselelerini bir kenara bırakmalı belki de, önce kendi derdimize düşmemiz gerekli. faşizan ve eril yönünü de zaman içinde törpülediğinde ve olaylara daha geniş bir pencereden baktığında son derece keyif veren bir yazar olacağına eminim ben. ayrıca sözlük zirvelerine de katılmasını çok isterim açıkçası. hepimiz zaman içinde inanılmaz değişimler sergiledik, hatta ben şimdi 4 yıl önceki yazdığım entrylere bakıyorum da, kendime hayretler ediyorum. bunu bir çok kişi yaşıyor ve yaşayacak. hadi bir tuğla da siz koyun.