muharrem büyüktürk

karaman'da 45 erkek öğrenciye tecavüz edilmesi suçundan 508 yıl ceza alan öğretmen kişi.

annesi, pedofil öğretmen için "“üst katta kalırlardı. kendi çocuğu gibi bakardı. karınlarını doyurur, banyo yaptırır, çamaşırlarını yıkardı. çocuklara kendi analarından iyi bakardı” demiş. ah anacım senin bilmediğin bir çok şeyi yaıyormuş oğlun o küçük çocuklara!

http://www.diken.com.tr/cinsel-istismar-...
ağırlaştırılmış müebbet almamıştır. 508 yıl ceza ile gözler boyanmaya çalışılmıştır. alelacele çıkan karar ile tüm kirli ilişki ağları örtbas edilmiştir.( ucu akpye dokunan bir davada böylesi bir karara şaşırdık mi? tabii ki de hayır.)
ağırlaştırılmış müebbet almayan hükümlüler, iyi tavır sergilerlerse yatarları aşağı yukarı 20 yıldır. ve her türlü çıkacak aftan yararlanabilir. ağırlaştırılmış müebbet cezası alan tutuklular ise hiçbir aftan yararlanamaz, tek kişilik hücrede tutulur, diğer mahkumlarla bir araya gelemez tamamen bir tecrit altındadır.
ülkeyi düşündükçe daha da anlıyor insan; o hücreler katili, tecavüzcüsü sapığı için yapılmadı. bugün ağırlaştırılmış müebbet almış tutukluların çoğunluğu siyasidir ve içlerinde insan öldürmemiş tutuklular da bulunmaktadır.
21 yaşında hapishaneye girip hüküm giymeden 22 yıl tutuklu olarak yargılanıp, yargılanma süreci aihm tarafından hukuksuz bulunan ilhan çomak örneği var mesela. hala içeride ilhan çomak. davası sonuçlanmadı, "yargılanması" sürüyor.

sapık, çocuk istismarcısı, psikopat tipler ise rutin olarak çıkan aflar sayesinde 10-15 yılda bir topluma tekrar karışırlar. muhtemelen 20 yıl içerisinde "salındı" haberini okursunuz.