nejat işler

süper oyuncu. cool, havalı, karizmatik, yakışıklı, becerikli...

artık alkol mu, sigara mı, ot mu, hap mı, neyi çok aşırı içiyor bilmiyorum fakat o bağımlılığı her neyse bırakmalı. günbegün eriyen, cildi sağlıksız bir şekilde esmerleşmeye başlamış nejat istemiyoruz ulan.
rte yle akrabalık ilişkileri* olduğunu; fakat birbirlerinden hiç haz etmediklerini duyduğum,* farklı bir al benisi olan oyuncudur. *
mustafa hakkında herşey filminde oyunculuğun ne olduğunu tüm çıplaklığıyla başarıyla sergilemiştir.*
karizmatik,gizemli,seksi olmasına kadın erkek herkes tarafından fena halde kafa takılmış olmasına rağmen gerçekten iyi bir oyuncudur..ha tabi bir de şu gerçek var ki fena halde seksidir...
duman'ın ah şarkısını efsane yorumlayan oyuncu.(bkz: ercüment çözer)
sanem çelik le dedikoduları çıktığından beri uyuz olduğum ama aslında iyi bir oyuncu olan adam. ama nedense psikopat yada kötü adamların altından çok iyi kalkıyor. mesela bir dizide romantik bir doktoru oynamışlığı vardı ki çok sahte gelirdi bana. ama barda da yada behzat ç de öyle mi?
bir gün, " evli", "gizli" ve "homofobik" bir gey karakteri canlandirmasini candan arzuladigim oyuncudur. böylesi bir rolün altindan en iyi o kalkar gibi geliyor. senaryosunu yazmaya gönüllüyüm. tabi birde tassakli bi yönetmen bulmak lazim.
bir an önce iyileşmesini istediğim, karizmatik, güzel adam...
seninle tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım , umarım tekrardan aramıza dönersin nejat
bu gece kırmızıyı sağlığına içtiğimiz adam. sağlığına nejat.
güzel sesli, güzel insan.
aykırı ve güzel abimiz , umarım en kısa sürede iyileşir .
sağlığına kavuşmuştur. sabah görüntülerini izledim tv de. tedavi sürecinde fazla kilo almış, tanımak zor, chubby bear olmuş resmen. sevindim iyi olmasına.
dün aksam asmalımescit'de içkiyi fazla kaçırıp merdivenlerden yuvarlamış ve hastaneye kaldırılmış. helal olsun valla onca yaşadığı şeye rağmen adamın devam etmesi takdire değer.

haberin linki: http://www.ahaber.com.tr/magazin/2017/04...
alkolü çok tükettiği için bana çok itici gözüken kişi.