oğlum eşcinsel olsa kabul etmem

yıllarca yalandan lezbiyen rolü oynayıp homoseksüel kesimin rantıyla beslenen, samimiyetsiz olduğu ortaya çıkınca çil yavrusu gibi dağılan her oluşum gibi kaybolup giden tatu'nun; bir dönem eşcinsel savunuculuğu yapan solisti volkova'nın homofobik beyanatı. bu ara bir şeyler oldu ya, herkes bir rahatsızlaştı falan baş dönmeleri mide bulantıları sanırım bunama belirtileri bunlar.

independent'da yayınlanan haberde "evet, eşcinsel olsa onu kınardım, çünkü gerçek bir erkek, gerçek bir erkek olmalıdır." diyen ve "tanrı erkekleri üremek için yarattı, doğal olan budur. eşcinsel bir oğul kabul etmem" şeklinde devam eden şarkıcı sanırım resmi homofobik yasa çıkaran rus hükümetine bakan olma peşinde, bu gidişle de kesin olur.

her fırsatta homofobik olmadığını da vurgulayan volkova kızımız için en kısa zaman da ileri derecede ateh belirtilerinin son bulması için güzel bir klinik bulunmasını umuyorum. yıllar yıllar önce eşcinsel kesimin tatu'dan desteğini çekmesi cidden yerinde olmuş.
kabul etmeyen annenin bu tutumu eşcinsel çocuğu onun dünyaya getirdiği gerçeğini değiştirmez.
gündemden düşen ünlü beyanı. hani bir zamanlar ricky martin vardı çok ünlü, sonra bi ara ortalıklardan kayboldu, geri gelip gey olduğunu söyledi, gündemden düşemiyor. ya da yakın bir zamandan bakacak olursak, niran ünsal orospusu. *

sen git o kadar sene lezbiyen lezbiyen dolaş, homofobik olmadığını söyle, hatta bi de üstüne klişeliğin dibine vurup "eşcinsel arkadaşlarım var benim" de, * sonra da erkek eşcinsel olmaz, kabullenmem deyiver. dengesiz bir bozukluk olduğu aşikar, niye ciddiye ve kaale alınır bilmiyorum. belki eskiden "erkek" sevgilisi gey çıkmıştır, onadır bu nefret.