on8 tv

mng medya grubunun kanalıdır. okan bayülgen genel yayın yönetmenidir. okan bayülgen genel yayın yönetmeniyse o kanalın takip edilmesinde yarar görüyorum. özellikle gençlere yönelik, televizyon kanalallarının alışılmış reklam ve gelir kaygısının bu kanalda olmayacağı, bizlere bir çok şey katacağını düşündüğüm kanaldır. genç bir kadro toplanıyor bu kanal için, genç beyinler, eğitimli beyinler ortaya çok sağlam işler çıkaracaklar, eminim ben. takip ediyorum, destekliyorum.
özlenilen, tv olma özelliğini taşıyacak bir kanal olmaya aday olan kanal. bence söylenmeyenleri söyler, gösterilmeyenleri gösterir, konuşulmayanları konuşur bu kanal.
http://www.on8.tv/ adresinde yayınına başlamıştır.
birkaç aydır test yayını yapan, okan bayülgen in çok aktif şekilde yer alacağını açıkladığı yeni tv kanalı. metropolist adlı bir yarışma programı sunacakmış beyefendi bu kanalda. tv8 ile kardeş kanaldır ayrıca.
sonunda silikon güzelleri ve saçma sapan programlar dışında, kaliteli bir kanal olacak. okan bayulgen'e çok iş düşüyor, umarım hem gece programını yapar, hem de kaliteli bir kanal yönetimi yapar.. sürekli insanlar bunları izliyor dedikleri, ne idü belirsiz rezillikler biter umarım.