oral seks yaparken yakalanan amcalar

haklarında dava açılması da çok tuhaf herkes genel ahlak kuralları ile iyi geçinmek zorunda değil. alan memnun satan memnun kime ne bundan, kaldı ki "alan memnun satan memnun" durumu hükümet cephesinde ticari bir motto oldu oral seks yaparken yakalananlara da acilen uygulanmalı.

sırf canı oral seks çekip de yapamayan kıskanç polislerin oyunları bunlar, okul müdürü ya da doğrama ustasından yüz bulaydı şikayet etmek yerine onlara bile katılabilirdi. allah kimseyi kıskanç kullarının hışmı ile sınamasın.*
o polislere 2 tur oral yapsalardı hiç sorun olmayacaktı aslında. akıl edememişler zaar. haber "erkek erkeğe" verilmiş, üzerimizden prim yapılıyor a dostlar. biri hatun olaydı bunların, bu oral seks vakası hiç dikkat çekmeyecekti. ne garip bir memleket amk. burası ya. isteyen istediğiyle orallaşsın, anallaşsın, vajinallaşsın, kime ne !
bahtsız bedeviye özgü bir durum gibi sanki, zannımca, galiba...
birinin ağzı diğerinin penisine tecavüz etmediği için haklarında dava açılmıştır. ama belki boşalma olmadan yakalandılarsa tecavüz yarım kaldı indiriminden yararlanabilirler. e ne demişler; elalemin ağzı torba değil ki büzesin, penis görünce yeniden açılıyor. başkasının oral seksi de bizim- zayıf fantezi dünyamızdan olacak- çenemizi yoruyor.
olayın enteresan noktalardan biri de şudur(aslında olayı enteresan yapan polisin ve basının tavrı ama burası türkiye malumunuz)ki verilen cezanın amacı halka açık yerde teşhircilik vs falan.bu yasa doğrudur yanlıştır tartışılır ama erzurum gibi bir yerde halkın(dolaysıyla devriye polisin) görebileceği bir alanda bunu yapmak ya gerçekten çok cesurca ya da bu iki şahıs o kadar tutkular ki gözleri hiçbir şey görmemiş.ayrıca insan biri oral seks yaparken diğeri etrafı kontrol etseymiş diye düşünmüyor değil.belki de oral seks yapan taraf bir hayli iyi ki diğerinin gözü hiçbir şey görmemiş.
geçen yolda yürürken * * bi arabada çift gördüm arabada. bu dayılarımızın yaptığı sizin oral seks denen şeyden yapıyorlardı * * polis de orası öğrenci diyarı olduğundan bol bol devriye geziyordu zaten. bunlar yakalndı tabi polis sağa çekti ve polis taşıtından indi. arabadaki adam polise şunu dedi "siz insan değilsiniz ya". sonrasını malesef acelem olduğundan izleyemedim. keşke izleseydim ama onlar gazeteye habere falan düşmedi. şu da var ki; zaman zaman devriye gezen polisler burada göz bile yumuyor. bu dayıların tek suçu bunu erkek erkeğe yapmak mı? * (bkz: anlayamazsınız )
orospu çocuğu gazetecilerin varlığını gösteren haber.ulan erzurum da kaç tane 49 yaşın da olan müdür i.k var ? bu resmen hedef göstermekten başka bir şey değil bunun g,b, vaka-i adiyeden sayılan binlerce olay yaşanıyor memlekette.ama mevzu iki erkek olunca haber değeri taşıyor sırtlanların memleketin de.inernet ve haber sitelerin de yapılan yorumlar daha içler acısı halde.homofobik toplum sabah akşam onun ağzına veren götünü siken devlete,patronuna gıkını çıkaramaz ama iş ibnlere gelince mangal da kül bırakmaz.
lambda istanbul bu konuyla ilgili bir açıklama yapmış ve destek istemiş. ifşaya karşı çıkmak gerektiğini belirtiyor.

http://www.lambdaistanbul.org/s/etkinlik/erkek-erkege-hayasizca-hareket-sacmaligina-ve-ifsaya-karsi-cik/