pasifler için alternatif avlanma rehberi

başlığı nasıl açacağımı bilemedim ama sanırım en uygunu bu.

siz de hornet'te, tinder'da sıradan profil fotoğraflarıyla seks aramaktan sıkıldınız mı? o zaman bu rehber tam size göre! baştan belirteyim: eğer erkeksiyseniz benim gibi şansınız oldukça düşük çünkü hetero ayartacağız, ancak denemekten zarar gelmez. gençseniz kesinlikle işe yarar çünkü çıtırlar her zaman sevilir. uygulama uygulama nasıl avlanabileceğinizi anlatacağım.

tinder:
sakın sıradan bir pasif gibi erkek profili açıp erkek arıyorum seçeneğini işaretlemeyin. kadın profili açın ancak kendi fotoğrafınızı veya götünüzü koymayın çünkü silinir. manzara veya çiçek falan koyun. unisex bir isim tercih edin. eğer genç iseniz beğeniler anında yağmaya başlayacaktır. sevdiğiniz herifleri sağa kaydırın. eşleştikten sonrası ise tamamen sizin ikna yeteneğinize ve ayartma becerilerinize kalmış. not: tinder'dan ban yiyebilirsiniz haberiniz olsun aynı telefon numarasıyla bir daha hesap açamazsınız ve sanırım cihaz banı da yiyorsunuz.

instagram:
evet götünüzü koyabilirsiniz ve niyetinizi açıkça belli edersiniz. ümraniye pasif/ üsküdar pasif/ başakşehir pasif gibi hesapları bulun ve takip ettiklerinden ve takipçilerinden hoşunuza gidenlere yazmaya başlayın. kendi mahallenizden olan adamları da bulabilirsiniz falan kullanışlı bence.

twitter:
avlanması en kolay olan burası herhalde. zaten kocaman bir porno arşivi ve dating applere taş çıkarır. milyonlarca gay hesabı var yine gay hesapları bulun hoşunuza gidenlere yazmaya başlayın.

facebook:
evet geldik benim en sevdiğime. mesela tofaş kullanan erkeklerden mi hoşlanıyorsunuz? girin abi tofaş severler grubuna ve gruptaki kişilere yazmaya başlayın. benim yaptığım ise kadın hesapları bulup, postu beğenen, yorum bırakan kişilere yazmak.

telegram: zibiliyon tane gay kanalı var abi bundan da haberiniz vardır herhalde. yalnız ben buradan biriyle hiç buluşmadım ve buluşmam da çünkü sapıklar biraz lol.

önemli not: ben sizin dayı dediğiniz yaşlı erkeklerden hoşlanıyorum canlarım yani size göre ekmek çıkmayabilir ama bana çıkıyor ahahahahaha. aklıma geldikçe yeni şeyler eklerim. stay tuned!
tofaşk facebook grubunda yeterince pasif doluşmuş zaten sil şu entrini ekmeğimizi daha fazla bölüşmeyelim bacım.
böyle her yere yazarsan şahin arkasında sakso çekme ayrıcalığını kaybedebiliriz!
hastalık korkusunu aşabilirsem uygulayacağım taktik :)
vavv . harcanıyorsunuz , ciddi anlamda bu platform beni şaşırtmaktan vazgeçmiyor . ne kadar kıymetsiz zamanınız var .
abi vazgeçtim sadece feminen ve kılsızsanız işe yarar bu rehber.

şöyle cevaplar alıyorum:

1-kız varsa olur.
2-bana kız ayarla ücret vereyim.
3-aramıza kız alırız.
4-ücretli sikişen kız tanıyor musun?
5-senin vardır kız arkadaşların.
6-bir arkadaşım var tanıştırayım.
7-birini tanıyorum.

eşcinseliz diye pezevenk olduk amk.

ya da fotoğraf attığımda direkt engelliyorlar.