penis şeklinde tayland biberi yetiştirdiği için dışlanan köylünün dramı

çorum'da yaşayan ramazan kekeç adlı amcanın başına gelen galiz olaylar silsilesi.

varını yoğunu bu işe yatıran ve sırf biberler penis şeklinde diye çocukları, evden kaçan karısı ve köylüler tarafından dışlanan ramazan beye; biberleri uzakdoğuya bilhasa seks festivallerine pazarlamasını öneriyorum. ölü yatırım yapmışsın canım benim ah ah.

a0091
cin fikirli akraba kurbanı olmuştur, ailesinin terk etmesi yada köylülerin tavrı çok saçma. biberin şeklini bu adem mi veriyor kızılacak birisi varsa inançlılar için allah, inançsızlar için doğal etkileşimdir.
ama iyi bir pazarlama yöntemi ile ilgi uyandırılıp tazeyken satışı sağlanabilir, salça yapılabilir, doğranıp turşu kurulabilir her türlü tüketilir, ticari maldır sonuçta.
bu durumun tek sonucu olur; adem tarladaki ürünü satar yada bir şekilde yok eder, kaçan havva eve döner barışırlar. ama bu olay köylünün hafızasından asla silinmez ve aileye bu durumla ilgili bir lakap monte edilir hemen :d
yurtdışına ithal etse zengin olacak dayıdır. lgbt camiasında kapış kapış gitmezse başka da bir şey bilmiyorum. hatta onu kurutup balkona bile asarlar.
ah be dayım, az da değil 40 dönüm araziye ekmişsin. onun ekimi, bakımı, sulaması, ilacı vs. oldukça masraflı olmuştur. devlet bence bu biberleri alıp uygun yerlere satmalıdır. sonuçta biber yani şeklinden dolayı neden bu kadar sorun edilmiş anlamış değilim.