person of interest

michael emerson ve jim caviezelin başrollerini paylaştığı yeni nesil amerikan süper kahraman dizisi.
önceden rehberler muhbirler sahtekarlar dolandırıcılar ve bir takım kontrol edilebilen insan güçleri vardı. artık kameralar ve teknoloji var diyerek insanların bir şeyi yapmadan önce bir hatta iki hatta üç...& kere düşünmesini sağlayan dizilerden bir tanesi. bilinç altına oynanan güzel işlenmiş bir seri. (bkz: touch)

(bkz: türk dizileri vs amerikan dizileri)
gregory bayne yapımı amerikan dizisi.

iyi müzikler çalıyor bu dizide.
http://kisalt.be/xfb8vm
ilk çıktığı zaman pek beğenmezken, sonrasında sabah 5'te eve gelinen cuma gecelerinde denk gelip izlediğim ve epey beğendiğim, çok da uzak olmayan bir geleceği-düzeni anlatan dizi. shaw sayesinde diziye daha da bağlandım, sırf kendisi ve ifadeleri için bile izlenebilir.one (wo)man army adeta, gözlerimden kalpler fışkırarak izliyorum.

tek kelime ile 'harika' bir dizi,kesinlikle tavsiye ederim.ayrıca başrol oyuncusu jim caviezel da çok yakışıklı olmasa bile diziyi izledikçe davranışlarından dolayı size daha bir sempatik gelecek ve daha çok seveceksiniz diziyi.yani bana öyle oldu.
mükemmel bir 4.sezondan sonra 5.sezonun 13 bölümden oluşacak son sezon olduğu duyrulmuştu geçen comic con'da. 5.sezondan ilk teaser: