ramadan çaysever ile abd istanbul başkonsolosu charles f. hunter'ın evlenmesi

darısı başıma dedirten durum, eh müzmin bekar olmak da bir yere kadar.

charles f. hunter ile ramadan çaysever ay sonu eşcinsel evliliğe izin veren abd wisconsin'de evleniyor. taraflar kırım kilisesinde tanışmış aşık olmuşlar sonra ramadan çaysever, hunter'ın arnavutköy'deki evine taşınmış. of çok romantik lan. abd dışişleri bakanlığı evliliğe onay verince gerisi çorap söküğü gibi gelmiş. bir yastıkta kocasınlar.
adam zengin koca kriterlerini biz fakir ibnelerin içn baya yükseltmiş.hayırlı uğurlu olsun allah bir yastıkta kocatsın ne diyelim?
inşallah nikah şahidi obama ve rte olur.evlilik cüzdanını rte verip haydi bakalım müttefikliğimizi pekiştirmek için en az 3 çocuk diye nasihatta bulunur.
davutoğlu damadın yani bizim oğlanın kırmızı kuşağını bizzat bağlar.egemen bağış imam nikahı şahidi falan olur.

vay be, bu ramadan için hep üzülürdüm adam evlenip tur bindiriyor
kabul edelim ki hepimiz kıskandık, biraz.

insan ne bileyim düğüne falan bi davet eder belki romantik komedi tadında biz de bi beyaz yakalı ruh eşimizi bulurduk...
bir yastıkta kocasınlar dileklerini ilettiğim evliliktir. darısı diğer varoş gaylere!*
mutluluk verici bir haber, özellikle ramadan'ı ayrı severim, onun adına da çok sevindim. ülkem için de bir ışık yanar belki bu haber ile beraber. anayasada lgbt tekrar gündeme gelmişken bu haber güzel oldu. milletin açık yaşayan eşcinsel konsolosları, belediye başkanları, vekilleri hatta başbakanları var, negzel.

http://www.radikal.com.tr/hayat/abdli_baskonsolos_charles_f_hunter_turk_genciyle_evleniyor-1249666