ramazanda içki içmeye devam ediyoruz kampanyası

tüm kadıköy, şişli, sarıyer, beşiktaş ve bakırköy'de başlatılan kampanyaymış. 11 ay'a ihanet etmemek için, sahte müslümanlara inat bu 1 ay boyunca da içilmesi için yapılan çağrıymış.

aman diyim konyada yapmayın bak sonra bu olur. http://www.milliyet.com.tr/ramazanda-ick...
içen içiyor zaten kısacası umrumda değil milletin tuttuğu oruç. saygı duyarım tamam da onun bunun orucunu ben de mi yaşamak zorundayım bu çöl sıcağında?
bu havada buz gibi bira içilmez de ne içilir siz söyleyin madem.

neyse size hayırlı ramazanlar, göstermelik hoşgörünüzle birlikte. beni olduğum gibi kabul eden ediyorsa tamamdır zaten.
tutulan oruçta içilen bira da kimseyi ilgilendirmemelidir. isteyen orucunu tutsun isteyen birasını şarabını yudumlasın serin serin.

şu var ki insanlar neden sürekli birilerinin işine burnunu sokar anlamıyorum. ayı sözlükte de ramazanlı başlıklara hergün bir yenisi ekleniyor ve yok efendim 11 ay içip ramazanda içmeyen insan, yok efendim 11 ay sikişip ramazanda sikşmeyen insan, yok efendim gündüz oruç tutup gece koliye giden insan bilmem ne de bilmem ne. bu tür konulara pek girme taraftarı değilim ama ister öğlen vakti bir pub un yola bakan penceresinde biramı yudumlarımveya gündüz orucumu tutarım , tuttuğum orucu istersem suyla açarım istersem oral sex ile açarım , iftarda seks yapıp sahurda gusul alırım ya da oruçlu olduğum halde beğendiğim birini ayarlayıp en yakın otele atarım bu benim sorunum. benim kararım.

bu hayat benim. kendimle ilgili istediğim kararı yine ben veririm. size de tavsiyem bırakın kim ne halt ederse etsin. millet gösteriş için oruç tutuyormuş, cevriye hanım ramazanda içki içecekmiş, bana ne, ve ya sana ne, ve ya o na ne *
içki içmenin günah olduğuna inanıyorum ama ramazan'da içmenin daha günah olduğuna asla!
ramazan'da da içerim, şaban'da da, muharerrem'de de!

hatta...
ramazan'la da içerim, şaban'la da, muharrem'le de...
sırf müslümanlara inat kendini zehirleyececek olanların gerzekçe kampanyası. olum içki zararlı lan haberiniz yok mu?
desteklediğim kampanya her kes istediğini yapsın.oruç tutana karışılmasın içki içene de.herkes dalgasına baksın.
bir trakyalı olarak sonuna kadar desteklediğim kampanya. içki içmenin ayı günü mü olur yahu.
kampanya haricinde de aktif olarak şişelerce alkol alınmaya devam etmektedir. dolayısıyla gereksiz bir kampanya olarak kalacaktır.
izmir için ramazan bile olsa farketmeyen eylem.