samsun'da yaban domuzunun linç edilmesi

doğal hayatın tahrip edilmesi sonucu aç kalıp şehre inen bir domuzun başına gelen bir linç hikayesi.

samsun'da aç kalıp şehre inen bir yaban domuzuna, sırf domuz olması nedeniyle inanılmaz işkenceler yapılmış. şehrin göbeğine inip nereye kaçacağını şaşıran hayvanı öldürmek için üzerine yürüyen orospu çocukları söktükleri kaldırım taşlarıyla domuza saldırmış. domuzu öldürmek için kıyasıya yarışa giren, ancak hayvanın bir türlü ölmemesiyle iyice deliren kalabalık; bu kez başka mahallelerden adam çağırmış. ölüme direnen domuz bir çalılıkta yorgun düşüp kendinden geçince yakalanmış ve belediye ekiplerine teslim edilmiş.

tabi bundan sonrası daha dramatik. belediyede; domuzun başına ne geldiği ya da ne geleceği meçhul. bu kadar yara alan bir hayvanın artık doğal hayata salınca bile yaşayamayacağı bir gerçek. hayvan sevgisi olmayan kavimden insan sevgisi beklemek zor; alayı göt alayı sevgisiz yavşak bunların.

http://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberle...
haberi izlerken en canice bulduğum nokta hayvan yakalanıp, bağlandıktan sonra ayağıyla, hayvanın kafasını ezmekte olan sapığın* arkadaşına "çek çek fotoğrafımı çek ahahhaha" demesiydi. çok büyük bir bok yedin bir de belgelendirmek istiyorsun yani ey yavşak.
nasıl bu kadar kin biriktirmişler bu insanlar.patlama yaşadı koskoca bir ilçe.askeri ücreti,fakirliği,ezilmişliği taşladılar.asla alamayacakaları arabayı,evi taşladılar.asla sevişemeyecekleri kızları taşladılar.tüm birikmişliklerini kustular hayvanın üstüne.domuzda onu gördü mundarlar.islam domuzu yemeyi yasaklar öldürmeyi değil.zavallı hayvan nasıl korktu nasıl pişman oldu indiğine kim bilir o hayvanların.
ortadoğu lağımının fareleri domuzu öldürdü işkence ederek.zaferlerinin nişanı olarak ayaklarıyla basıp poz kestiler kameralara.keşke o domuz ananızı öldürseydi dağda siz çıkmayasaydınız.
tek suçu şehre inmek olan domuzu taşlayan, döven, işkence ederek deşarj olmak isteyen insanların "linç orgy'si". bu kadar nefret yüklü, kin dolu insanlar yakında ateistleri, eşcinselleri, öteki olan her şeyi aynı şekilde yok etmek isterler mi diye düşündürtür insana.