sevgilinin ağzı yerine göğse boşaltılan sperm hüznü

hanımlar, beyler; bakın bu dramdır.
plüton'un hüznünden* sonra gelen, kainat üzerindeki en büyük hüzünlerden biridir.
yatakta iyi olmadığı için sevgiliden ayrılmaktan, cumartesi gecesini evde yalnız geçiren ezik insanın yalnızlığından bile daha beter bir şey. öyle ya da böyle değil yani.

o büyük gün, o şanlı ân için testislerde âsûde ve âmâde bir şekilde bekleyen o cağnım spermler, taşıdıkları dna'ları aktarmak adına ne kadar çalışıyorlardır; kim bilir.

sonra bir hareketlenmedir, başlıyor metabolizmada ya... kan, atardamarlar sayesinde penise hücum etmeye başlıyor ya... parasempatik sistem uyarılıp, penis sertleşmeye başlıyor ya... bu tatlış spermler de heyecanlanmaya başlıyor tabi, "aha!" diyorlar "o ân geldi, ollleeey o/"


journal of sexual medicine dergisine göre, erkeklerde ortalama boşalma süresi 7 dakika 3 saniyedir. ön sevişmeyi saymıyoruz. zira mastürbasyon yapılıyor burada. ah, o ponçik spermlerin haberi yok bundan ama :/


testislerde bir bayram havası hâkim. yahya kemal beyatlı'nın akıncılar şiirindeki şu dize yankılanıyor penis deliğinin duvarlarında:
"bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik."
sanırsın ki gazaya gidiyorlar.
offf! saftorikliğe bak ya :'(


bu -ortalama- 7 dakika 3 saniyelik sürenin bitmesini x kromozomları etekleri zil çalarak, y kromozomları da elleri kulaklarında bekliyor.
ah, o heyecan yok mu, o heyecan!
"sevgiliyi beslemeye gidiyoruz" muhabbetleri,
"deli gibi protein depoladım olum!"lar,
"ay, umarım tadımı beğenir, n'olur n'olur, n'olur" temennileri...


süre bitiyor. koridorun sonunda ışık görünüyor. bin atlı, çocuklardan daha şen oluyor.
ama o da ne?
karşılaştıkları manzara onları dertten derde, kederden kedere, hüzünden hüzne salıyor.

sevgilinin ağzı yerine, göğsün kıllı topraklarına ayak basıyorlar.


hüzün ve huzur kelimeleri arasında minnacık bir nüans vardır. ahan da tam orada, göğsün siyah kıllarla kaplı kimine göre seksi, kimine göre itici topraklarında, bu farkın ayırdına varıyor o minniş spermler.


op. dr. vedat ünsür'in aktardığı üzre, spermler koruyucu bir alan olmazsa eğer, oda sıcaklığında ancak 2-3 dakika yaşayabiliyorlar.
2-3 dakika lan!
kelebekler duysa imana gelir, kendilerini göç edeyim derken heba etmektense namaz kılmaya başlarlardı.
peh!


işte, o 2-3 dakikadan sonra o spermler pelte hâline geliyor. sigara çoktan yakılmış ve söndürülmüş, banyonun yolunu tutmak icap ediyor.

heyhat!


150 ila 200 milyon kişilik toplu bir hüzünden bahis eyliyorum; beyler, bayanlar.
küçümsenmemeli bu.

biri bir mendil ya da peçete versin lütfen.
ağlicam.
sevişme sonrası gelen rahatlamayla sevgilinin göğsünde demlenmek isteyen sevgilinin yapış yapış bir alanla karşılaşmasının getirisidir.