sevişmek için en iyi gün perşembe

habertürk'ün haberine göre ingiltere’de yayınlanan tüketici dergisi which, okurları için her şeyin en iyi, en yararlı ya da ucuz olduğu günü belirledi. araştırma sonuçlarını, uzman görüşlerini ve fiyatları inceleyen dergide yayınlanan yazıya göre seks için en iyi gün perşembe, uçakla bir yere gitmek için ise salı.
işte, hangi günün neye elverişli olduğu ve nedenlerinin listesi: pazartesi günü fotoğraf makinesi veya kamera alın: bu sektörde en çok ve fazla ucuzluk bugün yapılıyor. salı günü uçun veya yemeğe çıkın: cumaya oranla uçak biletleri yüzde 35 ucuz olduğu için bugünü seçmek keseniz için daha iyi. restoranlara ise hafta sonundan sonra genellikle salı günü taze gıda geliyor. çarşamba günü zam isteyin: bir anketin sorularını yanıtlayan 10 müdürün yedisi çarşambanın zam istenmesi için en iyi gün olduğunu söyledi. marketlerin en boş olduğu zaman ise çarşamba akşamları.

not: alıntıdır.

dip not: eğer imkanınız varsa bugün sevişin, sevişin *
deliye her gün bayram misali libidon varsa, partner bulursan, yerin de varsa her gün en iyi gündür.
sevişmenin günü mü olurmuş dedirten söylem.
katılmadığım önerme.

her gün görüşüp sevişemeyen insanlar için cumartesi daha uygun bence.
eve erken gelmek, akşam üzeri bir şeyler içmek müzik dinleyin sarılıp etmek, hafif dans eder gibi sarmaş dolaş sallanmak, ardından yatağa girmek geç saatlere kadar sevişip uyuyup uyanıp yine sevişebilmek için sonraki gün boş olmak gerek ki sabah da rahat kahvaltı yapıp beraber duşa girip kahve içip düşük libidoyla film izlemeye vakit olsun.