six pack

günlerdir severek dinlediğim yeni grup. süper coverları ve son olarak çıkardıkları 2 tane şarkıları jazz havasında. kadın vokalleri de çok başarılı ayrıca. dinlemeye devam sözlük. ayy çok tatlılar ama. canlı dinlemek isterim.


dün gece smellycat ile kadıköydeki konserlerine gittiğimiz inanılmaz tatlı samimi gruptur. gece boyunca yerli yabancı birçok şarkıyı seslendirip bizi mest etmişlerdir. kulaklarımızın pası silindi sözlük. uzun zamandır en çok eğlendiğim ve dans ettiğim konser oldu.

ayrıca konser sonrası bizi kulise davet edip sohbet edip fotoğraf da çektirmeleri ayrı bir sempatik hareketti. umarım çok daha iyi yerlerde görürüz bu grubu. jazz blues altyapısı kuvvetli gruplardan daha fazla lazım. severek dinlemeye devam sözlük.

uykuları kaçan pierrot.
nedense gözüme hiç hoş görünmeyen karın kası. böyle cetvelle çizilmiş haritalar kadar yapay duruyor. zaten aşırı yağsız vücutlar hoşuma gitmiyor. ne o öyle kuru kuru. six pack'leri olanları robotlara benzetiyorum, fabrika ürünü gibiler. insansı ve dolayısıyla seksi gelmiyorlar.
bu arada hayret, bu kadar kas meraklısı erkeğin bulunduğu yerde six pack namına bir şey yazılmamış mı?

grubu da bilmiyordum, bir dinleyeyim bari.