son 4 gün

sözlükte kalan kaç günümü belirten sayıdır.
sözlük yeni admini uğurun ayi sözlük weekend daily dergisinde yaptığı açıklamaya göre; bankacıbear isimli aktif babe sözlük yazarımızın sözlükten bazı nedenlerle uzaklaşacağının anlaşılması üzerine bazı yaptırımlar ve yatırımlar yapması kararı alındığı kaydededilmiştir. sn. bankacıbear sözlükten ayrılmazsa:

-10 paket marshmall
- 5 paket kolalı, 5 paket meyve şuruplu jelibon,
- 10 büyük boy mısır cipsi
- 4 litre kola
- 5 takım çatapat
- winnie ayıcığından çeşitli boylarda 3 tane oyuncağı
- mc donaldstan happy meal burger menü kuponu hediye edilecektir.

bu böyle biline, böyle yazıla.
bu menüyü hepberaber yiyeceğimiz gün gelsin 44 yıl ayrımam ben bu sözlükten... depresifliğimi atıp gelicem... söz....
"o zaman hadi yemek zirvesi yapalım" dedirten entrylerin girilmiş olduğu başlık. durumdan çok etkilenmiş biri olarak ben de şansımı denemek istiyorum.. <br> <br>-bak giderim ha..!!
sözlük yeni admini uğurun ayi sözlük weekend daily dergisinde yaptığı ikinci açıklamaya göre; kardan adam isimli aktif sözlük yazarımızın sözlükten bazı nedenlerle uzaklaşacağının anlaşılması üzerine bazı yaptırımlar ve yatırımlar yapması kararı alındığı kaydededilmiştir. sn. kardanadam sözlükten ayrılmazsa: <br> <br>- şehriyeli domates çorbası <br>- sebze köfte <br>- patates ve ıspanak püresi <br>- 1,5 porsiyon tereyağlı döner, <br>-karışık mevsim salata (soslu) <br>- şıllık tatlısı hediye edilecektir. <br> <br>ayrıca entrylerinden hoşnut olduğumuz bazı yazarlar ve sözlükte şimdi yazmayan bazı eski yazarlar davet edilecektir. hesaplar darkbearden. <br> <br> <br>bu böyle biline, böyle yazıla. <br>
insana "hayırdır, niyedir, a böyle olmadı ama" dedirten başlıktır. *