spor hocası

biz gayleri salon köşelerinde ağlamaya iten kaslı hemcinslerimizdir. içeriye güzel olsun çirkin olsun bir kadın girdiğinde siz bench pressteyken yardımcı olduğu ağırlığı göğsünüze bırakıp sporcu kimliğiyle koşarak, yüksek kalp ritmiyle ve elbette ki spor aşkına yardımcı olmaya kalkan, koşu bandında nasıl yürüneceğini en ince ayrıntısıyla anlatan, siz koşu bandıyla ilgili soru sorunca düğmeye bas abi diyerek her türlü hayallerinizi yıkan insan evladıdır. biz de tam heyecanlı hikayelerimizi çekirdek eşliğinde arkadaş ortamlarında paylaşmak adına salonda ter döküp fit olmak isterken üzüntüden gittikçe eriyip hocanın gözünde iyice yok oluruz. doğru yer, doğru zaman, yanlış yönelim.
gay spor hocalarında durum daha vahimdir, daima salonda gözüne kestirdiği en değme taş gay'le ilgilenir, setlerde ona daha çok yardım eder; molalarda onla çıkar. salonun vitamin barında onla bir şeyler yer içer hatta dışarda onuna sosyalleşir.

tabi paniğe gerek yok; öyle ya da böyle esenler karabayır'da homofobide zirve yapan bir spor salonuna gitseniz bile mutlaka her spor salonunda dişinize göre bir spor yapan gay bulursunuz, ha ilgilenir misiniz bilemem evet ya varsın spor hocası olmayıversin.