steam

genelde pc gamerların son dönemlerdeki en çok katılım sağladığı oyun platformu. sunduğu muhteşem avantaj ve promosyonlar ile hem noobları hem de proları kendisine çekmekle birlikte eğer oyun oynamayı boş zaman öldürme değil de bir sanat olarak görüyorsanız oluşturulan komunite sayesinde saatlerinizi geçirebiliyorsunuz. şahsımı konsoldan tekrardan pcye kaydıran platform.
korsanacağım zaman torrent demo niyetine incelediğim site. gerçekten değmedikçe kaynak akıtmak istemiyorsanız güzel referans oluyor.
yakın da ,satın alınan oyunları geri verme özelliği geleceği düşünülen dijital oyun platformu.
bugün 16'da yaz indirimleri bitiyor.
şu yaşımda edindiğim kredi kartı borçları sağolsun hiçbir yaz indiriminden yararlanamadığım platform. the secret world, rise of the tomb raider ve dark souls üçlemesi listemdeydi oysa ki.
indirim bekleyip avmye koşan insanlar gibi indirim bekleyip girdiğim sistem.
son bir kaç yıldır oyunlarımı kullandığım platform. şuan için rakipsiz. origin ve uplay yanına yaklaşamaz.
an itibariyle önümüzdeki 3 gün boyunca lbgtq+ içerikli oyunlarda indirim var.

https://store.steampowered.com/sale/lgbt...
oyunumu tahminen 1 yıl sonra sunacağım yer. umarım insanlar çevrimiçi piksel art rpg seviyordur. çok uğraşıyorum ve umarım karşılığını alabilirim.
sadece dota2 ve csgo oynayarak zaman öldürmek için kullandığım platform. olmasa olmaz uygulama
kütüphanemde yaklaşık 140 adet oyun bulunan, fakat her seferinde "oynayacak oyunum yok" diye söylendiğim oyun mağazası-oyuncu platformu.
yalnız, söylemeyi unuttum. aşırı bir şekilde türk düşmanlığı var burada. yaptığım oyunun türkçe dilinde de olduğunu görünce doğrudan oyuna "yayınlanmasın" oyu vermişlerdi. "neden yayınlanmasın?" diye sorunca da "türkçe olduğu için otomatikman hayır'a bastım" demişti adam. ama yine de yayınlandı. bu götleri kimse siklemedi.
zam üstüne zam yapan oyun platformu. neyse ki oyun oynamayı bıraktım da pek sikimde değil. onlar da haklılar tabi dolar kurunu uzun bir süre boyunca 2.5’a mı ne sabitlemişlerdi zaten. bizim steam hesabı kıymete bindi satarım belki :d