survivor 2014

dramalarını değilde oyunlarını acayip zevkle ve özenerek izlediğim senaryosu belli yarışmadır. elemeleri kavgaları hiç umrumda değil ama o parkurlar, oyunlar beni benden alıyor. acun değilde düzgün bir prodüksiyon şirketi yapsa işi gücü bırakıp yarın gidip katılacağım yarışmadır. acun, sms ler ve kavgalar beni bozar.
ünlüler takımında ahmet dursun dan başka tanıdığım ünlünün olmaması ve gönüllülerde sibel kekilli ye çok benzeyen bir yarışmacı (bkz: survivor berna) ve yalan dünya daki emir karaketinin biraz çirkini bir çocuk (bkz: survivor mert) olduğundan dolayı uzun bir süre hangi takım ünlüler hangisi gönüllüler kavrayamadığım yarışmadır. ünlülerin takımında bilmem kaç tane profesyonel sporcu olmasına rağmen oyun kaybetmesi tuhaf. gönüllülerdeki survivor turabi nin hanzo hareketleri, onun yanındaki yılışık, yalaka ve dünyanın en itici kadınlarından survivor sahra tiksindirdi beni. ünlülerdeki serenay aktaş güzel ama hareketleri varoş ve erkeksi. merve desen hem çirkin hem varoş hem erkeksi hem itici. duygu bal hoş kız. bu seneki survivor güzellik sıralamam (şimdilik):
serenay aktaş
survivor müge
survivor berna
duygu bal
bu sene bol bol sporculara sahip yarışma. ah o adada bir de ben olsaydım.
yarışmacılardan yiğit , arzulanandır. *
bugün sırf , gönüllüler adasında berna ile sahra nın kavgasını * izlemek için tv başında olacağım yarışma programı.
survivor güzellik sıralamam survivor sahra ile survivor berna kavgası ile değişmiş, survivor berna birinci sıradaki yerini almıştır. (bkz: atarlı kadın çekiciliği) onun dışında patates çuvalına benzeyen müge yi de listemden çıkarınca yeni listemde ilk üç şöyle efenim:
survivor berna
serenay aktaş
duygu bal
survivor sahra ve survivor turabi arasındaki koalisyonu , turabinin sahra'nın adnını yazarak bozduğu yarışma olmuştur.
serenay aktaş gibi bir taşı barındıran yarışmaydı..