taksim kışlası da isteseler de istemeseler de tarihine uygun olarak yapılacak

sevgili cumhurbaşkanımızın bu geldiğimiz harika noktada vermiş olduğu demeçtir. hayır şu günlerde söylenecek söz müdür? amaç ne? iç savaş mı? ne istiyorsun yani? haberin kesin ve doğru olduğundan şüphem yok anadolu ajansı resmi twitter sayfasında yemeyip içmeyip bu saatte paylaşmış. söz konusu devlet yalaklığı oldu mu biliyorsunuz ki kimseye vermez sevgili ajans liderliği.

haber linki için;

http://ayisozluk.com/lnk/a7ee6f
inat, intikam uğruna gözü dönmüş bir vasatın fırsat buldukça tekrarladığı söylem. bu kafadakiler mimar sinan'ın son eseri atik valide külliyesi'nin kepaze restorasyonla ne hale getirildiğine şahit olmuşlardır. üstelik katlettikleri tarihi eserin haddi hesabı yok ama sorsan neo osmanlıcılardır. mallarımızı tanımasak tarihlerine sahip çıkıyor sanacağız.
taksimde gezi parkı ağaçlarının altında göt devirenlerin hunharca alkışladığı söylem.
ne yaraymış zat-ı "muhterem"deki,gocunması bitmek tükenmek bilmedi bir türlü.
adam hala bu durumda bile gezi parkına kışla yapacağız diyor. hazır bütün ışid cihatçıları ve ak çomarlar meydanlardayken bu fırsatı kaçırmak istemiyor belli ki. %50 gayet aklı başında, savaşa karşı duruşunu bozmuyor, hemen gaza gelmez senin çomarların gibi... biliyoruz ki hiç bir diktatör iç savaş çıkarmadan gitmez.
tamamen kışkırtma. en azından bu sefer yeni ve gösterişli bir cami dikmeyeceğimize sevindim. ne istediğini bilmeyen daha doğrusu çağdaş istekler ortaya koyabilecek medeniyet ve kültür seviyesine çıkamamış bir halkın vergilerinin şov amaçlı kullanılmasından kesinlikle rahatsız değilim, saraya da kat atsınlar.
toplumun bazı kesimlerini nasıl da güzel ötekileştiriyor bakar mısınız, koççum benim
çünkü narsisizm hata kabul etmez.