teoman mermutlu

olacak o kadar'la kendisini kanıtlamış, gayet komik bir oyuncu. mine çayıroğlu'yla kankalıklarıyla bilinirler. bostancı'nın tanıdık yüzlerindendir. fox tv'de dinle sevgili dizinde karikatürize edilmeden bir eşcinsel karakteri canlandırmış bunun dışında da birçok tiyatro oyununda oynamaktadır. zaman zaman ekoo'da zaman zaman da tek yön'de görebilmek mümkündür.
ilk dizisi 90lı yıllarda zeki alasya-metin akpınar'lı hastane'dir. babaevi'nde de oynadı. garip bir şekilde çekici olup karizma sahibidir.
oyuncu olduğundan her ortamı görmek ve gözlemlemek istemiş olabilir. bunun dışında bu mekanlara herkes girebildiğine göre mix düşünmek gerekir. genç, yakışıklı ve başarılı bir oyuncu. daha büyük projelerde yer almasını dilerim.

rol aldığı bazı dizilere ve filmlere gelirsek, olacak o kadar, baba evi, abuzer kadayıf, muhallebicinin oğlu, çilekli pasta, şeytan bunun neresinde, büyük buluşma, mavi rüya, ıhlamurlar altında, doktorlar, zoraki başkan, dinle sevgili.

twitterdan takip etmek için; https://twitter.com/teoman_mermutlu

afişe edilmesine gerek olmayan oyuncu.kendisini ilk defa burda okuyarak tanıdım ama eşcinselliğin zor olduğu memlekette bu şekilde açık etmek hoş değil.
*