tesadüfen veya meraktan gay bara giden hetero anekdotları

genel olarak sike sürülecek akıl içermeyen, yer yer homofobi içeren, abartının havada uçuştuğu osuruktan teyyare anekdotlardır. sikkodan dost meclislerinde anlatılacak konu kalmadığında sırf komiklik olsun diye ortaya atılır. kendi çürümüşlüklerine yönelik kapatıcı etki yaratmaya yönelik makyaj etkili beyanatlardır bunlar. ciddiye alınır yanı yoktur.

"şekerim dün meraktan gay bara gittik aman o yakışıklı çocuklar nasıl gay olur ya poff akıl karı değil, resmen ilik gibiler esmer olanı hetero olaydı da bana varaydı."* "ayh akşam tesadüfen bara gidelim derken kafalar iyi ya tesadüfen ibne barına girmişiz of of yiyişen mi dersin öpüşen mi dersin ayh ahlakım kaldırmadı valla eh mutahassıp biriyim ya attım kendimi dışarı"*
kadin heterolarin gay barlarda gördüğü adamlardan sonra kendilerine gelmeleri bir hayli zaman alır. zaten gay barlarda çok fazla lezbiyen olmadığı için onlar için asılan yılışan olmadan stressiz güzel bir eğlence mekanıdır gay barlar. asılan lezbiyenlere de ya hadi bir macera olsun diye öpüşerek ya da hayır ilgilenmiyorum deyip arkalarından gördünmü kız bana hasta oldu diye sevinç gösterileri yaparak karşılık verirler. her halükarda gay barlar hetero kadınlar için çok eğlencelidir.
gelelim hetero erkeklere, genelde girmeleriyle çıkmaları bir olur. gay bara gidip kıçına pandik yiyince arıza çıkanına bile rastlanır. bazısı homofobik değildir, erkekleri görmezden gelir barda gördüğü her kadına lezbiyen hetero demeden ağır yazar. ben buraya yanlışlıkla geldim ayakları çeker. lezbiyen partilerine pornolarda gördüğü lezbiyenler gibi kadınları kaldırmak amacıyla giden hetero abilerimiz ise genelde yürü lan bu kızlar bizi de düzer diye arkalarına bakmadan kaçar butchları görünce.
genelde hetero kadınlarla karşılaştım ve hep laf sokuyorlardı ve asılıyorlardı.anlaşılamayan bi durum bi gayin seni sikmesini neden isteyesin ki zaten beceremez yani şahsen ben beceremem,tuaf bi durum. değişik fanteziler peşinde herkes.
tesadüfen değil ancak ingiltere'de yaşayan teyzem antalya'da ağırladığı gay arkadaşlarını gay bara götürdükten sonra hayatının en eğlenceli gecesi olduğunu söylemişti.
pek de tesadüfen gitmiyorlar. bildiğin karı kaldırmak için gidiyorlar. tekyön'de fazla yok ama love denilen fuhuş yuvası öyle sikim bir yer. hatta yanılmıyorsam içerdeki her 10 erkeğin en az 3'ü hetero ya da biseksüel. hetero erkekler parmaklanmaktan korktuğu için gay barlardan tırsar tezi büyük oranda yanlıştır. tırssalar bile am bulma dürtüsü daha baskın çıkacaktır. peki neden bir hetero erkek gay bar'dan karı kaldırır?

1- damsız (amsız) girebileceği ender mekanlar vardır.
2- gay bardaki kızların sahipsiz olma ihtimali daha yüksektir. akşama sikiş yapma ihtimali yükselir.
3- gay bardaki kızlar amaaan zaten hepsi ibne diye amı götü dağıtmaktan daha az çekinir. bu da akşama sikiş yapma ihtimalini yükseltir.

yolunuz love bara falan düşerse dikkatli bakın etrafa. hatun kişilerin etrafını sarmalayan (dans eden) apaçiden evrilmiş erkekler olur, hah işte onlar bahsettiğim er kişiler.

bu yüzden içinde am olan her yerde kaçınılmıaz bir şekilde hetero erkek de vardır. bazen tekyön'ün politikasına kızıyoruz. neden kız arkadaşlarımızı içeriye almazlar, arıza çıkarırlar diye falan ama adamların bir bildiği var işte. sonra içerisi heteroların çiftleşme alanına dönüyor.
gay bara gelen hetero bir kadınla karşılaşmıştım bende. söylediği şey şuydu "hani göt istiyorsan bende de var, vajinamla ilgilenme bildiğin gibi yap beni" demesiydi. bendeki tepki malumunuz tabi, hani marjinal bizdik olmuştu.
elbette böylesi (bakınız yukarısı) cehalet dolu fikirlerle dolu olanlar vardır ama benim beraber gittiğim arkadaşlarımla rahatsız edilmeden, dalga geçmeden gayet güzel vakit geçiriyorlar, hatta geçiriyoruz. sanırım hetero arkadaşlarımda bir tuhaflık var. (bu durumda ben de de bir tuhaflık var.)

yukarıda da bahsi edilen abuk sabuk yorumlarda kimi gay arkadaşlarımızın (özellikle erkek olanların) ilgi çekme merakıyla aktarmalarını ve tepkilerini abartmalarının da katkısı var gibi geliyor bana: "şekerim, bizi çekemiyorlar işte..." hatta arada kadın düşmanlığı kokusu almak bile mümkün: "hetero kadın kokusu? iiiğğrreennççç..."

şimdiii... sözüm meclisten dışarı desem yalancı olacağım, içeri desem pençe yiyeceğim.

boku yedim. iyi bok yedim.