testis ağrısı

lanet bir şey, darbe vs kaynaklıysa hadi geçiyor unutuyorsun da sürekli ağrıması sinir bozucu.
çok çeşitli sebepleri varmış bu uzun süreli ağrıların, bazen de bir şey bulamayıp 3-4 günde bir boşal diyebiliyor doktor.
(bkz: doktor tavsiyesiyle boşalmak)
seks esnasında yaşanan yoğun zevkin insanın içinde patlaması durumudur.
sebebi bilinmeyen ağrı ve sızılar için; testisi sıcak tutumak ve testise tam oturan bir iç çamaşırı kullanmayı önerebileceğim durumdur.

(bkz: sözlükte doktor olmak)
daha önce sevgilinin eli hiç testis görmediyse okşamak niyetiyle biraz baskı uygulayabilir. o anda bir şey olmasa da on onbeş dakika sonra acı ya da ağrı duyabilirsiniz. herkes taşakla doğmadığı için bilmeyen sevgiliye oha çüş demekten çekinmemek lazım.

bu ağrıyı çekmeyen bilemez geçen sene 1 hafta boyunca öldüm öldüm dirildim , merdiven çıkamıyodum ya.bacaklarım örümcek bacakları gibi apayrı hareket ediyodu.sivrizeka bir erkek arkadaşım bu işin tek çözümü 'seks' demişti , ilk hadi be manyak demiştim ama sonlara doğru önüme gelen ilk kişiyle yapıcaktım artık karar vermiştim.neyse ki bu kararın ertesi günü ağrı geçti ve +100 sevap puanımı kaybetmedim.
genelde uzun süre boşalmayınca gözüken bir ağrı. tabi illa ki başka nedenleri de vardır...
kız arkadaşımın birşeyler sırasında sıkıp beni ağlayacak duruma getirdiği acıdır
bir çok nedeni olabilir, yaygın olanlarından bir tanesi ise epididimit, yani testiste yumurtalıklara bağlanan kısımın iltihaplanması sonucu da yaşanabilen durum. çoğu kez herkesin başına gelir, minik bir acıyla geçer ya da 1-2 gün sizi sinir edebilir, ileri vakalarda ise antibiyotik kullanımı gerektirir. bol su içilmesinde fayda var ayrıca, günde 1-2 kez mastürbasyon da yapılmalıdır.
maalesef, hiç de hayra alamet olmayabilir!
nedenleri arasında varikosel olabileceği gibi, testis kanseri de olabilir...
birkaç gün süren uzun süreli ağrılar varsa, bir doktora göstermekde fayda vardır...
somurmak maksatlı ağzına alıp dişlerse tüm bedeni titreten o acıylasınızdır.