tırcı

tır şoförü. bir çoğunun rüyaları süsleyen yapıya sahip oldukları bilinen bir gerçektir.
birde sanatsal becerileri varsa tadından yenmez.

http://kisalt.com/2po
genelde çok çirkin ve pis oluyorlar..
en ateşli fantezilerin başrol oyuncusu
benzinlik marketlerinde pek karşılaşılan *, kullandığı tır ile lojistik sektörünün gerekli basamağını oluşturan insanlar.
her mahallede en az bir tane bulunan tırcıların, avrupa'dan çeşitli eşyalar getirdiği rivayet edilir. en azından eskiden böyleydi (rivayet açısından). filanca tırcıymış lewis kot getirecekmiş, atari getirecekmiş derler dururlardı. bugüne kadar tırcının birinden bir mal aldığımızı hiç görmedim.
10 sene önce falan takıldığım bir tırcı vardı. hatta bazı uzun yol seyahatlerine beraber gidiyorduk. sonra bağımız koptu görüşemedik. zaten benim de erkek zevkim değişti geçen sürede arayıp sormadım. genelde iyi insanlar sıkıntı çıkaranını görmedim.
her pasif, herhangi bir ulaşım aracı kullanan bir aktif tarafından (tır, taksi, uçak vs) domine edilme fantezisine sahiptir. sosyal statüye dayanarak sanırım, genelde janti olan pilot; kirli olan tırcı... taksicinin her türlüsü mübahtır valla, olsa alırız bi dal!
bunların azgın olanları nerede bulunur?
şişko, koca götlü ,bıyıklı ve aktif oldukları rivayet edilir.otostop çeken genç erkeklerden ücret almadan seyahat etmelerine olanak sağlamaları ile bilinirler.hayırsever insanlardır.