tırcı

tır şoförü. bir çoğunun rüyaları süsleyen yapıya sahip oldukları bilinen bir gerçektir.
birde sanatsal becerileri varsa tadından yenmez.

http://kisalt.com/2po
ne yazık ki böyle bir fantezim var söylentiler doğru *
en ateşli fantezilerin başrol oyuncusu
benzinlik marketlerinde pek karşılaşılan *, kullandığı tır ile lojistik sektörünün gerekli basamağını oluşturan insanlar.
ljubljana - istanbul uçağı yolcularının çoğunluğunu türk tırcıları oluşturur. bi arkadaş dönüş uçağı ortamı garip olacak deyip gevrek gevrek gülmüştü, anlamamıştım. uçakta yolcuların neredeyse %90'ı tırcıydı. bunlar tırı alıp slovenya'ya getiriyorlarmış, tırı bırakıp uçakla geri dönüyorlarmış, yani tırın boşaltılması için gereken zamanda işgücü kaybı olmuyormuş falan. iri yarı bear chubby tiplerle yolculuk edip onlara yazma yürüme niyeti olanlara ve az biraz bunun için parası olanlara öneririm. ortam cidden müsait.
her mahallede en az bir tane bulunan tırcıların, avrupa'dan çeşitli eşyalar getirdiği rivayet edilir. en azından eskiden böyleydi (rivayet açısından). filanca tırcıymış lewis kot getirecekmiş, atari getirecekmiş derler dururlardı. bugüne kadar tırcının birinden bir mal aldığımızı hiç görmedim.
10 sene önce falan takıldığım bir tırcı vardı. hatta bazı uzun yol seyahatlerine beraber gidiyorduk. sonra bağımız koptu görüşemedik. zaten benim de erkek zevkim değişti geçen sürede arayıp sormadım. genelde iyi insanlar sıkıntı çıkaranını görmedim.