türk gay youtuber

severek takip ettiğim (bkz: deniz andrews) var. hollanda'da yaşadığı için daha rahat bir yaşam tarzı var. bahsettiği konular, içerikleri hoşuma gidiyor. tarzını da baya beğeniyorum.

(bkz:turan tuna)

geyik yapmayı da bilen yeri geldiğinde de en hassas konulara değinebilen bir youtuber. uzun zamandır video çekmemesinin cevabı olarak instagramda hiçbir toplumsal olaya sesini çıkarmayacak kadar karaktersizlerden oluşan bir sosyal mecrada kendisine youtuber denmesinden rahatsız olacağını dile getirdi geçenlerde. dna videosunun sonucunu heyecanla bekliyorum. geri dön be tutu.
bir gün bkz:eyegasm olarak bahsedilecek sıfat. saçma sapan ilgi çekme odaklı sevgilimle nasıl tanıştık,hangi seks pozisyonu tavsiye ederim,flörtlerimle neler yaşadım gibi kimsenin umrunda olmayan boş içerikler yerine seyahat ettiğim ülkelerdeki gay life'a değinerek, müthüş diksiyonum ve tatlılığımla youtube'a yeni bir soluk getirmeyi düşünüyorum. para kazanmak ya da ünlü olmaktan ziyade gördüklerimi başkalarıyla da paylaştığım somut hatıralarım kalsın istiyorum.