türk gay youtuber

cinsel kimliğini bu şekilde açıklayan veya belli eden youtuberlar. en ünlüsü kerimcan durmaz oldu. bunun dışında arda bektaş, gaga bulut, murat övüc, deniz andrews, akın köse, turan tuna gibi kişiler bulunmakta.

edit: bir video ile fenomen olan cesur kacav kanalını kapatmış maalesef.
aralarında gay göremediğim youtuberlardır. feminen olmaları onları gay yapmıyor. gaga bulut çektiği sapkın bir video sonrası tutuklandı, diğer feminen youtuberlar da takip edilebilir içerikler yayınlamıyorlar. kerimcan durmaz'a da dava açıldı. her gayin ilgisini makyaj, bakım ve dedikodu videoları çekmiyor ne yazık ki. oldukça itici bu sayılan isimler. cinsel kimlik değil cinsel yönelim denmek istendi sanırım..

bir youtuberı sırf cinsel yönelimi için takip etmek istemem ama yararlı içerikler hazırlayan, sulu ve itici hareketlerde bulunmayan kültürlü olanları varsa aralarında beni yeşillendirebilir misiniz? ben bulamadım da? feminen olması fark etmez, yeter ki içi boş içerik üretmesin.
severek takip ettiğim (bkz: deniz andrews) var. hollanda'da yaşadığı için daha rahat bir yaşam tarzı var. bahsettiği konular, içerikleri hoşuma gidiyor. tarzını da baya beğeniyorum.

(bkz:madır öktiş)
bu başlık altına sadece kendisini "gay" olarak tanımlayan youtuberların değil, lgbt+ bünyesinde bulunan herhangi bir youtuberın yazıldığını varsayarak bu ismi yazdığımı belirtmek isterim.
kanalını tesadüfen keşfettiğim, oldukça bilgili ve eğlenceli bir arkadaş. açıkçası ön yargı ile ilk videosunu açıp izlemiştim; ama oldukça komik biri.

özellikle (bkz:gamze hoca) ile beraber çekmiş oldukları (bkz:incisözlük) kurucusu (bkz:serkan inci) hakkındaki şu videolarını oldukça eğlenceli buluyorum:not: videoyu link halinde de koyuyorum; çünkü nedendir bilinmez video sözlükte görünmüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=ffFXifyx1VU&t=677s