türk gay youtuber

cinsel kimliğini bu şekilde açıklayan veya belli eden youtuberlar. en ünlüsü kerimcan durmaz oldu. bunun dışında arda bektaş, gaga bulut, murat övüc, deniz andrews, akın köse, turan tuna gibi kişiler bulunmakta.

edit: bir video ile fenomen olan cesur kacav kanalını kapatmış maalesef.
severek takip ettiğim (bkz: deniz andrews) var. hollanda'da yaşadığı için daha rahat bir yaşam tarzı var. bahsettiği konular, içerikleri hoşuma gidiyor. tarzını da baya beğeniyorum.

(bkz:madır öktiş)
bu başlık altına sadece kendisini "gay" olarak tanımlayan youtuberların değil, lgbt+ bünyesinde bulunan herhangi bir youtuberın yazıldığını varsayarak bu ismi yazdığımı belirtmek isterim.
kanalını tesadüfen keşfettiğim, oldukça bilgili ve eğlenceli bir arkadaş. açıkçası ön yargı ile ilk videosunu açıp izlemiştim; ama oldukça komik biri.

özellikle (bkz:gamze hoca) ile beraber çekmiş oldukları (bkz:incisözlük) kurucusu (bkz:serkan inci) hakkındaki şu videolarını oldukça eğlenceli buluyorum:not: videoyu link halinde de koyuyorum; çünkü nedendir bilinmez video sözlükte görünmüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=ffFXifyx1VU&t=677s
(bkz:turan tuna)

geyik yapmayı da bilen yeri geldiğinde de en hassas konulara değinebilen bir youtuber. uzun zamandır video çekmemesinin cevabı olarak instagramda hiçbir toplumsal olaya sesini çıkarmayacak kadar karaktersizlerden oluşan bir sosyal mecrada kendisine youtuber denmesinden rahatsız olacağını dile getirdi geçenlerde. dna videosunun sonucunu heyecanla bekliyorum. geri dön be tutu.