türk gay youtuber

severek takip ettiğim (bkz: deniz andrews) var. hollanda'da yaşadığı için daha rahat bir yaşam tarzı var. bahsettiği konular, içerikleri hoşuma gidiyor. tarzını da baya beğeniyorum.

(bkz:madır öktiş)
bu başlık altına sadece kendisini "gay" olarak tanımlayan youtuberların değil, lgbt+ bünyesinde bulunan herhangi bir youtuberın yazıldığını varsayarak bu ismi yazdığımı belirtmek isterim.
kanalını tesadüfen keşfettiğim, oldukça bilgili ve eğlenceli bir arkadaş. açıkçası ön yargı ile ilk videosunu açıp izlemiştim; ama oldukça komik biri.

özellikle (bkz:gamze hoca) ile beraber çekmiş oldukları (bkz:incisözlük) kurucusu (bkz:serkan inci) hakkındaki şu videolarını oldukça eğlenceli buluyorum:not: videoyu link halinde de koyuyorum; çünkü nedendir bilinmez video sözlükte görünmüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=ffFXifyx1VU&t=677s
bir gün bkz:eyegasm olarak bahsedilecek sıfat. saçma sapan ilgi çekme odaklı sevgilimle nasıl tanıştık,hangi seks pozisyonu tavsiye ederim,flörtlerimle neler yaşadım gibi kimsenin umrunda olmayan boş içerikler yerine seyahat ettiğim ülkelerdeki gay life'a değinerek, müthüş diksiyonum ve tatlılığımla youtube'a yeni bir soluk getirmeyi düşünüyorum. para kazanmak ya da ünlü olmaktan ziyade gördüklerimi başkalarıyla da paylaştığım somut hatıralarım kalsın istiyorum.