türk siyasilerin genelde çürük elma kıvamında milf olması

gördüğüm yerde kanal değiştirmeme, gözlerimi kapamama ya da kalkanı indiren bir etken olmasından, erkeklerden soğuma ivmesine yaklaşmama yol açan durum.

avrupada, asyada, afrikada, şurda burda politakacı olma yaşı baya aşağılara çekildiğinden acayip tatlı siyasiler var. ancak türkiye'de gerek yaş sınırının halen büyük olması, gerekse genç adayların önünün kesilmesi nedeniyle leş gibi tipleri görmeye zorlanıyoruz. bu da bir nevi şiddet bana göre.

ben aklı çalışan hoş beylerin siyaset yapmasını istiyorum. artık göt kılına ak düşmüş yoluna yürüyemeyenler de bir kenara çekilsin. aklımız ve gözümüz şenlensin ne olur.
hakkaten de, türk siyasetinin nasıl ipoteklendiğinin (tabi ki abd ve etrafındaki çıkar odakları tarafından) ve demokratik siyaset sistemine girişlerin nasıl imkansızlaştığının (para ve algı yönetimi) göstergelerinden birisidir.
"kahrolsun filizkıran ve gençleri avlayan siyasal yapı!" sloganıyla, coşmak geldi içimden!
hayır olgunlardanda hoşlanıyorum ama bunlar başka bişey aralarından bitanedemi eli yüzü düzgün insan çıkmaz ,hepsimi pörsümüş olur.siyasetçi olmak için tipsiz ve bitik olmak en olmazsa olmaz koşul sanırım