türkiye'de eşcinsel ünlüler

aslında küçükken öyle birşey deselerdi asla inanmazdım zaten olgunlaşma çağı adamların hal ve hareketlerinden anlıyormuş
kendim hiç gözlerimle görmedim anlatılanlara bakılacak olursa gerçekten çok fazla varmış.
şu an ki şaşkınlığımı anlatabilmem mükün değil zira teee aynalı tahir zamanından beri benim için arzu nesnesidir kendisi.
kimseyi ilgilendirmeyen ünlülerdir.
en meşhur olanı cemil ipekçidir muhtemelen dünyaca kendini kanıtlamış bu değerli modacı bir de cümlelerini gerçekten düşünerek söylese çok iyi olacak.
bunun ne önemi var ki dediğim konudur. *
yazarsam skandal yaratacağım listedir. ünlülerden tutun, savunma bakanlığına kadar uzunca bir listeyi bizzat deneyimleyerek yaptım eefendim.
sanem çelik, şevval sam, nurgül yeşilçay gibi ünlülerin olmasını istediğim listedir. ama tabi sırf benim istememle olmaz, onların da istemesi, gayret göstermesi lazım biraz.
mabedi kesinlikle zeki müren'dir. aksini iddia ve inkar etmeyen sanat güneşi akıllarda bu sıfatla anılmış ve batmıştır.
mesela dark bear çok ünlüdür. ben de bi aralar ünlüydüm ama yogi can'la tanıştıktan sonra sakin hayatı tercih ettim. artık evimin ayısıyım.
eşcinsellerin ünlü eşcinselleri satmadığını gösteren başlıktır. tabiki bir çoğunu biliyoruz ama yazmıyoruz, yazmaya gerek görmüyoruz. kendileri açıklamalılar.

eşcinselliklerini bir "sır" zanneden ve herkesin bildiği ama dillendirmediği bu hakikatin "sır" olarak kalmasını sağlayabilmek için muktedirlerin her dediğine "eyvallah" diyen şöhretliler tayfası.
zeki müren'de hiçbir zaman "geyim" ya da eşcinselim" dememiştir. belgrad ormanları'ında alman helgalarla poz vermiş, bugün muadili olan bazı popçular gibi o da vakt-i zamanında erkekliğini yabancı dilberlerle teşrik-i mesailerde cilalamıştır. öldüğünde gazetelerde kadim dostları o cilalı yalanı parlatmaya devam etmiştir, mesela ismet ay, "zeki müren'in hamile bıraktığı kadınlardan bahsetmiştir." bülent ersoy rol aldığı filmi izleyen ve "erkeliğimden utandım." diyen zeki müren için "neyinden utanmış, neyinden utanmış!" diyerek alaylı cevap vermiştir.
doğrudur, bu ülkede eşcinsel ünlü yoktur, yani herkesin bildiği "çok gizli" büyük harf abiler eşcinsel bile değildir: güya halka duydukları saygıdan ötürü açıklamadıkları cinsel yönelimlerini bir "fabrikasyon" hatası olarak yaşarlar.
biliyoruz ve yazmıyoruz. ihtiyacımız olan bir "lavanta" mafyasıdır.
abicim bu başlık neden açıldı? yazsanıza bildiklerinizi...
hiç birinin kimseye faydası* olmayan gay ünlülerdir. onun için türkiyede gay ünlü yoktur.
türkiye'de eşcinsel ünlülerin çoğu gizli(!) ya da kendisiyle barışamamış homofobik homoseksüel olduğundan buraya ünlü ismi yazan yazarın götünde patlayacak olan başlıktır.

hemen örneklendirelim.

gayet ünlü olan hatta yakın bir erkek arkadaşı ile beraber karı koca hayatı yaşayan bir abimiz tv'lere çıkıp eşcinsel olduğunu açıkca söylemişti. ancak bir gazetede çıkan "eşcinsel modacı ..." başlığına kafayı takıp "ben muhafazakar biriyim kimse bana gey diyemez" şeklinde dava açıp şikayetçi olmuştu. hatta yazıyı yazan kişi hakkında dava da açıldı.

kendiyle barışamamış hastalıklı tiplerle ilgili yorum yazarken -bu kim olursa olsun- ciğeri 5 para etmeyen insanlar için gireceğiniz tanıma dikkat ediniz efenim.

(bkz: bir kez daha düşün)

(bkz: serseri mayın başlıklar)
bu tür dava edilebilecek (türkiye'de) başlıklara kişi yazmak değmeyecek kişilere değer verdiğimizi gösterir. herkes lgbti olmayı hak etmiyor. polis ile, savcılık evrakları ile, tib ile, mahkeme kararları ile uğraşmayalım hiç. kimse zarar görmesin bu değersiz kişiler yüzünden. yürekleri olsa zaten açılırlardı değil mi? ülkemiz zor bir ülke, dolayısıyla ünlüler için belki daha da zordur eşcinsel olduklarını söyleyebilmek. sallayın gitsin.

(bkz: götümüze girecek entryler)