uslanmaz homofobiklere tavsiyeler

- bizi sadece cinsellik açısından değerlendirmeniz yüzünden gönül rahatlığıyla sevişemiyoruz. beynimi değerlendirin biraz da, bedenimi rahat bırakın ki açılsın, açıldıkça rahatlasın.

- küçükken bir eşcinselle '' bir şeyler '' yaşamış olabilirsiniz. bu hastalıktan kurtulmak için psikolog yardımı almalısınız. aslında homofobinizi evinizde yaşamanızı istiyoruz ama bu terapi için dışarı çıkmanız belki de daha hayırlıdır.

- bence açılmalısınız, vererek açılmalısınız ya da açılacağınız kişiye vermelisiniz. çünkü bu kadar kini boşaltmazsan bir yerlerden patlar, sonrasında isteseniz de yaş geçince verip rahatlayacak kimse bulamazsınız, sonra lut kavmi misali kendi içinizde patlayıp helak olursunuz.

- artık bize lut kavmi hikayesi dışında da masallar anlatın. ya da bunu umursamama, dine inanmama ihtimallerimizi değerlendirin. ve lütfen aynaya bakmadan bize sapkın demeyin. önce aynaya bak sonra bana saldır tamam mı!

- bizden korkmanıza gerek yok aslında. ısırabiliriz; ama sizi değil, yalayabiliriz; anlattığınız hikayeleri, öne sürdüğünüz klişe tezleri, yürüyebiliriz; izin vermeseniz de arka sokaklarda, evlenebiliriz; yasallaşırsa, eğlenebiliriz; siyah beyazlara alışmış sizler karşısında tüm renklerimizle, savaşabiliriz; gazsız ve susuz da, sevişebiliriz; mideniz bulansa da hemcinsimizle, inanabiliriz; mutlu olacağımız masalına, direnebiliriz; gizli olmamız istense de, sizin gibi gazete köşelerine sığınmadan.

- bizi yok sayıp arkanızı dönmeyin sakın; sikebiliriz. *
bir sevişseniz var ya hepsi geçecek aslında. hastalığınızdan da kurtulacaksınız. hadi az cesaret.
"neden homofobiğim?" diye sorun kendinize. bunun kaynağı sizi etkileyeceğimizi düşünmenizse bizim de heteroseksüel bir çevreden geldiğimizi hatırlayın yani öyle çevreden görmeyle olmuyor bu işler hee olur da etkilendiniz kusura bakmayın tatlım siz de bizim gibi biraz "şey"mişsiniz, kendinizle barışın, korkmayın.
sağdan soldan duyma bilgilerle "bu bir sınav, yok bunun tedavisi var, sebebi etkisiz baba figürü ya da hormonlar falan" demeyin. güvenilir kaynaklara başvurun. güvenilir kaynaklara başvurmayıp saçma sapan savlar önümüze sunarsanız, biz de size "aptal" diyebiliriz, güvenirlik önemli değil nasıl olsa.
dininiz nolursa olsun(hiçbir şeye inanmasanız da olur) her şeyin temelinin sevgi, saygı olduğunu unutmayın yani insanlık paydasında buluşmayı deneyin bizlerle.
son olarak etkisiz elemanlar hiç değiliz. bizler de en az sizin kadar okuyabilir, konuşabilir ya da kendimizi savunabiliriz.
haydi kalın sağlıcakla...
"lut kavmi bu yüzden helak oldu."dan daha iyisini yapabilirsiniz. çürütülen bir savı savunmaktan vazgeçin.
sizlerden farkımız yok sadece erkekler ile cikiyoruz .sizler gibi nefes aliyor .agliyor .sevebiliyoruz .en guzelide opusebiliyoruz sacma iliskilerinizden daha guzellerini yasiyabiliyoruz ve buarada her escinsel sex yapmiyor bu yuzdende sex icin birbirimizin pesinden kosmuyoruz .sacma amerikan filmlerindeki gordugun abartili karakterler gercek degil uzgunum umarim on yargilarin incinmemistir ..
takılın ya kendi çapınızda. koskoca dünyada sizi sikleyen kalmadı zaten. azalarak bitiyorsunuz, biteceksiniz. sike sike hem de.
çok mu rahatsız oluyorsun? miden mi bulanıyor? git evine çek perdelerini ve bir daha dışarı çıkma. verilebilecek en güzel tavsiyedir.