endojen ayi

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 04.03.2014 04:33

Puan: 50 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

cinsel kimlik

cinsel kimlik, kukusu olan kadındır ve pipisi olan erkektir haricinde de tanımlanabilecek herhangi bir varyasyonun olduğu gerçeğini bize gösterir.
pipisi yerine kuku, kukusu yerine pipi isteyen bireyler bu gerçeğin en somut ve yalın halidir.
insan kendini içinde nasıl algılıyorsa, yaşıyorsa, tanımlıyorsa odur. bir kadının ruhunda eril, erkeğin ruhunda dişi hissetmesi ister %100 ister %70 ister %50 ister %30 hissetsin hiç farketmez... cinsel kimlik bireyin, kimliğini dilediği gibi tanımlama ve ifade etme özgürlüğüne sahip olmasından gelmelidir.

kıllı göt

butt bir bubble butt olduktan sonra kıl mıl pek önemli değil

her şeye burun büken insan

bir şeye burun bükmeden evvel hmm, peki, anladım gibi kelimeleri gündelik hayatında veya sosyal medyada aktif kullandığına inandığım insan türüdür.

saygı duyuyorum

farklı olan şeylere karşı söylenince o kişiyi sözde erdemli yapan oysa ki farklılıkları kabul etmek değil iki yüzlülüğün sinyalini veren söz öbeğidir.
saygı duymak iki kelimeyle değil davranışla ifade edilebilir. tıpkı özür dilemek gibi.
pek bilinen mide bulandırıcı bir örnektir, gay/lezbiyen/biseksüel/trans/interseks lere saygım duyuyorum ama benden uzak olsunlar. şeklinde duyulur çoğu yerde.
ya saygı duyarsın ya da saygı duyuyorum demezsin, net.

hızma

joan osborne kıvırcık saçlarını, yüzünü ve what if god was one us, şarkısını hatırlatan demir halka. halka şeklinde olmayanları da var türlü türlü şekilleri var. benim gibi aksesuarda sadelikten yana olanların hızmayı kazağa saça takılması muhtemel gereksiz bir tehlike olarak görmesi kaçınılmazdır.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.