vazelin

değme kremlere taş çıkartan sihirli yumuşatıcı. kremin yanında pek modern bir ürün gibi durmayıp burun kıvırılsa da çatlaklarda sağladığı rejenerasyonla şehirli insanın kış aylarındaki en önemli koruyucu silahlardan biri olmuştur/olmalıdır/olacaktır.
postmodern kayganlaştırıcı.
sikisme eyleminin evrimsel sürecinde,tükürükle lubricant arasindaki kayip halka oldugu düsünülen pembe renkli, hoś kokulu faydali aparat.
seks hikayelerinde muhakkak kıyıda, köşede, çekmece dibinde ihtiyaç anında var olan kayganlaştırıcı krem. birde lazım olduğunda bulamadığımız nesnelerden şikayetçi oluruz. millet iş üzerinde vazelin bile bulabiliyor.

(bkz: keşke kumandaya da çağrı atabilsek)
mucize krem. her derde deva. bir kaç tanesini sayıyorum.

1. nemlendirici.
2.kayganlaştırıcı.
3.basur için birebir.
4.kış aylarında oluşan çatlaklar için .
5.dirseklerdeki adını bilmediğim pütürler için.
6.ayaklardaki kaşıntı ve sertlikler.
7.silinmekten tahriş olmuş burun delikleri.

daha sayimmi?
petrol bazlı ürün. kondomla kullanılmamalıdır. yağ bazlı her madde latekse zarar verir.
dövmemi yaptırdıktan sonra hemen yarayla suyun temas etmemesi için yüzeyini kaplamam için önerilen su geçirmez madde. tabii artık başka yöntemler var ama yine de buna karşın cinsel münasebetlerde kullanılabilirliğini düşünmek, yok canım, hiç gerek yok.*
babannemin vazgeçilmezi. dudağı uçuklar vazelin sürer. eli ağrır vazelin sürer. bana da ondan bulaşmış başım ağrısa vazelin sürüp ovalıyorum.
bazı cilt yanıklarını tedavi etmede kullanılan mucizevi madde. ilk olarak 1870 yılında vazelin petrol jeli olarak new york'ta satışa sunulmuştur. ayakta oluşan cilt sertliğine iyi gelir..
insanlarin ismini zikrettiginde akillarda cinsel birlesme icgudusu doguran gunumuzde markalasmis bir sirket ismi *
gül aromalısının kokusu bile tahrik edicidir.
ama eskisi gibi pek kullanılmamaktadır. su bazlı kaydırıcılar yaygınlaşmıştır...
dünyanın 8. harikası.
dematologumun önerisiyle göz altı kremi olarak kullanmaya başladım . tabiki inceltip kalın bir doku halinde değil . tavsiye ederim . 8 10 lira hem de 700 800 liralık kremlerden çok daha faydalı gibi şimdilik bir haftadır kullanıyorum morluklara şişliklere bile iyi geliyor .
bir kaba alıp bir kaşık vazelini sıvı hale getirip yüzünüze nemlendirici olarak ta kullanabilirsiniz ama gözenekleri tıkayıp sivilce oluşturmaması için inçe bir tabaka haline getirmekte fayda varmış .
ruj yapmaya çalıştım ve oldu . vazelin allık bunları bir çöple karıştırıp dudağa sürünce kalıcı parlak ve doğal bir ruj elde ettim hem dudak bakımını da yapmış olunuyor . tavsiyem siyah far , sim ve vazelin bir çöple bunları karıştırın ve sürün ben yaptım gece boyu dudağımda kaldı . aydınlatıcı olarakta kullanmayı deneyeceğim bugün yarın .